szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kasia Tusk bierze ślub w sobotę, 21.06.2014?

Ślub Kasi Tusk odbędzie się już w sobotę, 21.06.2014? Sama zainteresowana konsekwentnie milczy, ale media prześcigają się w zdradzaniu kolejnych szczegółów ślubu Kasi Tusk!

Tagi: kasia tusk, Kasia Tusk ślub, ślub Kasi Tusk

Kasia Tusk

fot: WBF

Kilka tygodni temu polskie media obiegła wiadomość o ślubie Kasi Tusk, jednej z najpopularniejszych blogerek i córki premiera. Sama zainteresowana do tej pory nie skomentowała tych doniesień, nie potwierdza ich, ani im nie zaprzecza.

Teraz jednak portal Afterparty.pl informuje, że ślub Kasi Tusk ma się odbyć w najbliższą sobotę, 21.06.2014! Ponoć blogerka ostro przygotowuje się do tego wielkiego wydarzenia. Paparazzi przyłapali ją ostatnio, jak wracała z siłowni, na której ponoć trenuje przed ślubem.

Przeczytaj także: Ślub Kasi Tusk przełożony! Wiemy dlaczego!

Co ciekawe, na swoim blogu Kasia właśnie rozpoczęła nowy cykl postów, w których opisuje styl oraz urodowe triki znanych modelek. Mogłoby się wydawać, że tematy te nie mają nic wspólnego z jej ślubem, ale Kasia Tusk pokazała seksowną białą sukienkę, którą ponoć założyła na wyjątkową okazję (czyżby wieczór panieński?), a do tego udała się do fryzjera, by zrobić sobie fryzurę w stylu aniołków Victoria's Secret (czyżby próbna fryzura przed ślubem?).

Ciekawe, czy rzeczywiście Kasia Tusk weźmie ślub w sobotę, 21.06.2014? Jeśli tak, to mamy nadzieję, że potem zaprezentuje swoją suknię ślubną!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI I PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 20.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również