szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kasia Tusk doceniona przez światowej sławy blogerkę!

Kasia Tusk zwróciła na siebie uwagę jednej z najlepszych, zagranicznych blogerek! Jej stylizacja spodobała się słynnej Amerykance - Lauren Conrad. Sprawdźcie, którą stylizację Kasi Tusk doceniono za granicą!

Tagi: blog kasi tusk, kasia tusk, kasia tusk stylizacje, Lauren Conrad, make life easier

kasia tusk

fot: Printscreen makelifeeasier.pl, WBF

Polskie blogerki modowe wciąż wzbudzają sporo kontrowersji. Zamieszanie wokół wyścigu o ilość butów, zarzuty o niekompetencję czy brak dystansu do siebie to tylko niektóre z ostatnich tematów, które sprawiły, że nasze blogerki nie mają w mediach łatwego życia. Trudno jednak odmówić im sukcesów. Kilka tygodni temu, stylizację Jessiki Mercedes udostępniła na swoim profilu Khloe Kardashian. Teraz, Kasią Tusk zachwyca się amerykańska gwiazda blogosfery - Lauren Conrad!

Zobacz też: KASIA TUSK. Blogerka i córka premiera. Co wiemy o KASI TUSK? Sylwetka gwiazdy>>>

Lauren Conrad to amerykańska celebrytka, która sławę zawdzięcza udziałowi w reality show. Obecnie zajmuje się prowadzeniem bloga modowego, wydaje też książki o sekretach stylizacji.  W swoich lipcowych inspiracjach umieściła luźną, bardzo sportową stylizację Kasi Tusk. To, że Lauren obserwuje bloga Make life easier, a do tego korzysta z inspiracji, jakie zamieszcza na nim Kasia Tusk, bez wątpienia jest wielkim sukcesem!

Oto stylizacja, która tak spodobała się Amerykance. Podzielacie jej zachwyt?

Autor: J.M.

Zdjęcia: WBF Printscreen makelifeeasier.pl

Publikacja: 04.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również