szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
KASIA TUSK doceniona przez whowhatwear.com

KASIA TUSK doceniona przez zagraniczny portal modowy

Kasia Tusk znów została doceniona przez zagraniczny portal! Tym razem to portal Whowhatwear.com zwrócił uwagę na stylizację blogerki. Jeśli i Tobie spodobał się zestaw Kasi Tusk, to zobacz, gdzie możesz kupić podobne lub identyczne ubrania!

Tagi: kasia tusk, KASIA TUSK WHOWHATWEAR.COM, KASIA TUSK ZAGRANICZNY PORTAL

KASIA TUSK doceniona przez zagraniczny portal. Zainspiruj się stylizacją Kasi Tusk!

fot: Printscreen whowhatwear.com

Kasia Tusk jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek. Co prawda rzadko można ją spotkać na salonach, w przeciwieństwie do Maffashion, Jemerced czy Macademian Girl, ale i tak nikomu nie trzeba jej przedstawiać. Kasia ma ogromne grono fanek, które naśladują jej styl i podziwają kolejne stylizacje.

Zobacz też: KASIA TUSK w VANITY FAIR. Stylizacja córki premiera zauważona przez Vanity Fair

Okazuje się jednak, że zestawy tworzone przez Kasię Tusk trafiają w gust nie tylko młodych Polek, ale także redaktorów zagranicznych portali! Niedawno blogerka została doceniona przez prestiżowy Vanity Fair, a tym razem stylizację Kasi zauważył portal Whowhatwear.com.

Redaktorom spodobało się połączenie tiulowej spódnicy z ciemnym golfem i botkami. Jeśli i Tobie podoba się ten zestaw, to bez problemu możesz stworzyć identyczny! Tiulowa spódnica Kasi Tusk pochodzi ze sklepu Trendsetterka.com i została zaprojektowana przez Fanfaronadę. Kosztuje 400 złotych.

Golf Kasi pochodzi z kolekcji Karen Millen, ale podobny kupisz w każdej popularnej sieciówce w dziale z tak zwanymi bazówkami. Za to podobne botki kupisz w DeeZee.pl!

 

Zobacz też: KASIA TUSK wydaje prawie 850 złotych na kosmetyki! Jakie są ulubione kosmetyki Kasi Tusk?

Autor: Kinga

Zdjęcia: Printscreen whowhatwear.com

Publikacja: 28.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również