szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kasia Tusk dostaje ubrania za darmo!

Kasia Tusk cały czas prezentuje nowe ubrania na swoim blogu. Jej czytelniczki zaczęły się zastanawiać, skąd ma na nie pieniądze... Okazuje się, że blogerka nie musi martwić się finansami, bo ubrania dostaje za darmo!

Tagi: blog kasi tusk, kasia tusk, ubrania Kasi Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk - kim jest blogerka? Sprawdźcie biografię córki premiera oraz najpopularniejszej polskiej szafiarki

Kasia Tusk żyje jak księżniczka - szafa pełna ubrań, najdroższe kosmetyki, obrazy o wartości wynajmu mieszkania czy częste wyjazdy poza granice kraju, w tym na nowojorski Tydzień Mody. Ostatnio czytelniczki jej bloga, na którym prezentuje swoje rajskie życie, zaczęły jej zarzucać, że posty nie mają już nic wspólnego z nazwą - Make Life Easier.

Czytelniczkom szczególnie przeszkadza fakt, że Kasia Tusk nieustannie pokazuje stylizacje z nowymi ubraniami. W komentarzach piszą, że to żadna sztuka, a prawdziwe wartościowe stylizacje powinny być miksem różnych starych ubrań. Nowe ubrania budzą też podejrzliwość czytelniczek. Dziewczyny zastanawiają się, jak to możliwe, że Kasia Tusk ciągle kupuje nowe ubrania i skąd ma na nie pieniądze.

Czytaj więcej o Kasi Tusk!

My znamy odpowiedź! Kasia Tusk po prostu współpracuje z różnymi blogami. Część z nich dostaję za darmo - przyznała Kasia Tusk.

Super Express pisze, że Kasia Tusk musi odprowadzać podatek od każdej rzeczy, którą otrzymuje i wykorzystuje jej firma. Oznacza to, że od butów, które kosztują 400 zł, trzeba zapłacić aż 76 zł podatku - czytamy w Super Expressie.

Autor: Kinga

Publikacja: 16.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również