szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kasia Tusk jednak wzięła ślub?!

Kasia Tusk jednak wyszła za mąż w sobotę, 28.06.2014?! Ponoć blogerka wyszła za mąż za Stanisława Cudnego w tajemnicy przed mediami i swoimi czytelnikami.

Tagi: kasia tusk, Kasia Tusk ślub, stanisław cudny, ślub Kasi Tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk - kim jest blogerka? Sprawdźcie biografię córki premiera oraz najpopularniejszej polskiej szafiarki

Od kilku tygodni media informowały o rzekomym ślubie Kasi Tusk i Stanisława Cudnego. Para miała się pobrać w sobotę, 21.06.2014, ale do ceremonii wtedy nie doszło. Tak przynajmniej twierdziła sama Kasia Tusk i zamieszczała zdjęcia z malowania szafki na Instagramie, tym samym kpiąc z plotek. Z kolei w komentarzach na swoim blogu Kasia Tusk zapewniała, że nic nie wie o swoim własnym ślubie.

Przeczytaj także: Kasia Tusk komentuje swój ślub!

Okazuje się jednak, że być może Kasia Tusk chciała tylko zmylić czujność paparazzi i ukryć to wydarzenie przed swoimi czytelnikami. Portal Pudelek.pl donosi bowiem, że ślub blogerki i jej narzeczonego odbył się w... minioną sobotę, czyli 28.06.2014! Podobno para pobrała się w Nowym Mieście Lubawskim.

Mój znajomy fotograf chciał się dostać na ceremonię by zrobić kilka fotek. Został jednak zablokowany przez funkcjonariuszy BOR. Ślub odbył się w Nowym Mieście Lubawskim w sobotę i zgrał się z ze świętem tegoż miasta, co ułatwiło ukrycie przyjazdu wielu nietutejszych gości - powiedział informator portalu.

Jeśli faktycznie Kasia Tusk zmieniła stan cywilny, to gratulujemy! Ciekawe, w jakiej sukni wystąpiła? Czy podążyła za najnowszą modą i wzięła ślub w swetrze? ;)

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Publikacja: 02.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również