szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kasia Tusk jest prześladowana! Dostaje wiadomości z groźbami

Kasia Tusk przeżywa chwile grozy! Blogerka i córka premiera jest prześladowana i dostaje wiadomości z groźbami. Prześladowca Kasi Tusk grozi jej śmiercią!

Tagi: kasia tusk, Kasia Tusk prześladowana, Kasia Tusk wiadomości z groźbami, stalking

Kasia Tusk

Kasia Tusk - kim jest blogerka? Sprawdźcie biografię córki premiera oraz najpopularniejszej polskiej szafiarki

Jakiś czas temu wyszło na jaw, że Kasia Tusk jest chroniona przez BOR, co wywołało oburzenie społeczeństwa. Teraz jednak wyszło na jaw, że ochrona jest jej potrzebna!

Podczas konferencji prasowej Donald Tusk odczytał wiadomości, które dostaje jego córka.

Żona wybrała trzy najbardziej cenzuralne. "Twoje bękarty zdechną, a ty zostaniesz zabita, rozszarpana na strzępy z całą rodziną. Jesteście parszywym pomiotem smoleńskiego mordercy", "Przekaż ryżemu kundlowi, że zostanie zabity za mord smoleński. Ty bezrobotna dziwko też zostaniesz zabita i cała wasza rodzina, bo ścierwo ryżego kundla musi być wytępione do pięciu pokoleń". I ostatni, który wzbudził realny niepokój: "Chciałem spytać, czy już wiesz, gdzie będziesz próbowała się ukryć i uciec, bo chyba świadoma jesteś, że jeżeli kundlowi zdejmiemy ochronę, to i z was nikt nie przeżyje" - przeczytał Donald Tusk.

Premier zapewnił, że Kasia Tusk nie korzysta z ochrony BOR, ale jest tylko dyskretnie obserwowana ze względu na zagrożenia, które wynikają z pogróżek.

Przeczytaj więcej o Kasi Tusk

Przypominamy, że już kiedyś Kasia Tusk musiała zmagać się ze stalkerem. Wtedy jednak mężczyzna, który ją prześladował, był w niej zakochany. Teraz sprawa wygląda znacznie gorzej...

Autor: Kinga

Publikacja: 16.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również