szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kasia Tusk komentuje swój ślub!

Kasia Tusk postanowiła odnieść się do doniesień mediów i skomentować ślub, o którym mówi się coraz więcej. W sobotę wieczorem, Kasia zaczęła żartować i drwić sobie z plotek! Zobaczcie, jak Kasia spędziła swoją ślubną sobotę!

Tagi: kasia tusk, Kasia Tusk ślub, Katarzyna Tusk, stanisław cudny, ślub Kasi Tusk

kasia tusk

fot: Printscreen makelifeeasier.pl, WBF

Ślub Kasi Tusk i Stanisława Cudnego to od wielu tygodni jeden z głównych tematów w mediach. Wedlug plotek, córka premiera planuje swój ślub na te wakacje, a jak wiadomo czerwiec to ulubiony miesiąc wielu par - jest ciepło, a w nazwie miesiąca jest literka r, która ma zapewnić trwałość małżeństwa. Jak widać, informacje rozbawiły Kasię Tusk, bo na swoim Instagramie postanowiła zakpić z doniesień!

Zobacz też: Kasia Tusk została OKRADZIONA >>>

Katarzyna Tusk udowodniła, że ma do siebie spory dystans. W sobotę 21 czerwca, (to wtedy miał podobno odbyć się jej ślub), napisała:

Operacja „szafa” część pierwsza #malowanie #decor #perfectwardrobe #ekiparemontowa #kasiaisynowieCompany #cdn

Czy Panna Młoda w dniu swojego ślubu maluje szafę? Zdecydowanie nie! Ale to nie koniec - Kasia Tusk odniosła się bezpośrednio do plotek i skomentowała swój ślub w zabawny sposób:

Mexican supper! #tosięnazywakolacja #chiliconcarne #frytki #raznamiesiącmożna #cojestdziśwtelewizji? #podobnojutrowychodzęzamąż #tosuper #jakdojechaćdoBrodnicy - napisała córka premiera, wklejając zdjęcie pysznej kolacji.

Myślicie, że Kasia naprawdę nie planuje jeszcze ślubu czy tylko nas zwodzi?

Autor: J.M.

Zdjęcia: WBF Printscreen makelifeeasier.pl

Publikacja: 22.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również