szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogi modowe jednymi z najpopularniejszych w Polsce

KASIA TUSK, MAFF i Jessica Mercedes wśród najpopularniejszych polskich blogerów!

Kasia Tusk, MAFF i Jessica Mercedes wśród najpopularniejszych polskich blogerów! Blogi modowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem według najnowszych danych Polskich Badań Internetu.

Tagi: ANNA MUCHA BLOG, blogerki modowe, blogi modowe, jessica mercedes, jessica mercedes blog, JESSICA MERCEDES KIRSCHNER, juliett kuczynska maff, julliet kuczynska, kasia tusk blog, maff, maffashion, maffashion blog, tusk kasia, tusk kasia blog

Maff zaprojektowała t-shirty dla znanej marki! Zobacz kolekcję autorki bloga Maffashion!

Julia Kuczyńska czyli Maff

fot: MAFFASHION (oficjalny fanpage)

Najpopularniejsze polskie blogerki modowe - Kasia Tusk, Juliett MAFF Kuczyńska i Jessica Mercedes to jedne z najpopularniejszych blogerek w całym polskim internecie! Polskie Badania Internetu po raz pierwszy postanowiły przyjrzeć się polskim blogerom i czytelnikom ich serwisów.

Z badań wynika, że 50% ankietowanych w wieku od 15 roku wzwyż czyta blogi przynajmniej raz w miesiącu. To ogromna rzesza czytelników, o których względu zabiegają tysiące blogerów w Polsce. Komu udaje się najlepiej przyciąć ich uwagę? Wśród najpopularniejszych polskich blogów znajdziemy m.in. internetowe dzienniki Martyny Wojciechowskiej, Anny Muchy i Mai Sablewskiej.

Największą popularnością wśród blogów modowych może pochwalić się Kasia Tusk. Blog Make Life Easier znalazł się na czwartym miejscu wśród najlepiej rozpoznawalnych polskich blogów! 47% badanych przyznało, że zna blog Kasi. Pozostałe popularne blogerki modowe nie mogą się (jeszcze) pochwalić taką rozpoznawalnością. Do znajomości blogów MAFF, Macademian Girl czy Jessiki Mercedes przyznawało się po kilka procent badanych.

Natomiast zawężając grupę badanych osób do regularnie czytających blogi, dowiemy się, że blogi MAFF, Jessiki Mercedes, Honoraty Honey Skarbek czy Kasi Tusk to jedne z najchętniej odwiedzanych w polskim internecie!

Gratulujemy!

POLECAMY:

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: MAFFASHION (oficjalny fanpage)

Publikacja: 18.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jessica Mercedes Kirschner - metamorfoza od emo do ikony mody! Jak zmieniła się Jessica Mercedes? [WIDEO]
Jessica Mercedes Kirschner - metamorfoza od ...

Dzisiaj Jessica Mercedes Kirschner to prawdziwa celebrytka. Pojawia się na medialnych imprezach, podróżuje po świecie, a to wszystko za sprawą swojego modowego bloga, który zyskał ogromną popularność. Czy zawsze była nieskazitelną gwiazdą ...