szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kasia Tusk w jury Złotej Nitki

Kasia Tusk w jury konkursu dla projektantów Złota Nitka!

Kasia Tusk z Make Life Easier zasiądzie w jury konkursu dla młodych projektantów Złota Nitka. Znana blogerka będzie oceniać polskich projektantów amatorów wraz z Łukaszem Jemiołem i duetem Paprocki i Brzozowski. Konkurs Złota Nitka odbędzie się już 17 maja 2013.

Tagi: blog modowy, kasia tusk, kasia tusk blog, kasia tusk make life easier, kasia tusk w jury, kasia tusk we fleszu, kasia tusk złota nitka, kasia tusk-wikipedia, make life easier, najlepsze polskie blogi modowe

Kasia Tusk w jury konkursu dla projektantów Złota Nitka!

Kasia Tusk zasiądzie w jury konkursu dla projektantów mody Złota Nitka

Kasia Tusk prowadząca blog Make Life Easier zasiądzie w jury konkursu Złota Nitka i będzie oceniać zdolnych uczestników. ZŁOTA NITKA jest to prestiżowy konkurs, który co roku wyłania świeże talenty i daje szansę na zaprezentowanie się zdolnym uczestnikom. W 2013 roku Kasia Tusk wraz z członkami jury: Michałem Szulcem, Łukaszem Jemiołem, Agatą Wojtkiewicz, Marcinem Paprockim i Mariuszem Brzozowskim wybrali już 18 finalistów (wybrano ich z 108 uczestników). Przypomnijmy, że to podczas tego konkursu swoje pierwsze kroki w świecie mody stawiał między innymi Maciej Zień oraz wspomniany duet modowy Paprocki&Brzozowski.

Udział Kasi Tusk w jury konkursu już jest komentowany. Pojawiają się liczne gratulacje, ale i mniej przyjemne słowa krytyki. Podważana jest bowiem przez część modowego środowiska wiedza córki premiera na temat mody. Czy obawy są uzasadnione? Fani bloga Kasi Tusk nie mają najmniejszych obaw. Czy autorka bloga Make Life Easier sprawdzi się w roli jurora? Czas pokaże. My już gratulujemy!

Kasia Tusk na szczęście nie będzie musiała się obawiać, że nie zdąży na pokazy polskiego Fashion Week Fashion Philosophy. W tym roku konkurs Złota Nitka odbędzie się 17 maja 2013, natomiast Fashion Week Poland w Łodzi, w drugiej połowie kwietnia 2013 ;)

Zobacz: KASIA TUSK straciła pracę. Nie będzie już oceniała stylizacji gwiazd. Pozostanie jej blog Make life easier


Autor: natalia kovacs

Publikacja: 14.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również