szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
KASIA TUSK w VANITY FAIR. Stylizacja Kasi Tusk na 9. miejscu Najlepiej Ubranych w Vanity Fair

KASIA TUSK w VANITY FAIR. Stylizacja córki premiera zauważona przez Vanity Fair

Kasia Tusk ma powody do radości! Jej stylizacja została wyróżniona na stronie Vanity Fair! Zdjęcie Kasi Tusk znalazło się na 9. miejscu w galerii Best-Dressed Challenge, czyli Najlepiej Ubranych!

Tagi: blog kasi tusk, CZERWONY PŁASZCZ KASI TUSK, kasia tusk, kasia tusk blog, KASIA TUSK CZERWONY PŁASZCZ, KASIA TUSK VANITY FAIR, KASIA TUSK W VANITY FAIR, makelifeeasier.pl, STYLIZACJA KASI TUSK VANITY FAIR, STYLIZACJA KASI TUSK W VANITY FAIR, VANITY FAIR

KASIA TUSK w VANITY FAIR. Stylizacja córki premiera zauważona przez Vanity Fair

fot: www.makelifeeasier.pl

Od ponad 2 lat Kasia Tusk prowadzi blog makelifeeasier.pl i na swoim koncie ma większe oraz mniejsze sukcesy związane z tą działalnością. Dzięki blogowaniu Kasia Tusk miała swoją kolumnę we Fleszu czy była jurorką w konkursie Złota Nitka.

Teraz do swoich sukcesów może zaliczyć także publikację swojej stylizacji na portalu Vanity Fair, stronie popularnego amerykańskiego magazynu o modzie, życiu gwiazd czy kulturze. Stylizacja Kasi Tusk została doceniona przez redaktorów portalu i znalazła się na 9. miejscu listy Najlepiej Ubranych! Córka premiera zachwyciła swoim czerwonym płaszczem.

 

ŁAŁAŁI! Stylizacja z czerwonym płaszczem (9 zdjęcie) została dostrzeżona przez edytorów Vanity Fair! :) Teraz nawet mandat za złe parkowanie nie popsuje mojego humoru! :) - napisała Kasia Tusk na Facebooku.

Stylizacja Kasi Tusk

Kasia Tusk opublikowała zdjęcia w czerwonym płaszczu w kwietniu tego roku we wpisie ... and I will never leave you ... my sneakers! Płaszcz, który spodobał się redaktorom Vanity Fair pochodzi z Zary. Kasia miała też na sobie naszyjnik oraz bluzkę z H&M, dżinsy Abercrombie & Fitch oraz trampki z Kazara.


Zobacz też: KASIA TUSK posłuchała PIKEJA? Blog Kasi Tusk używa już plików cookies

Autor: Kinga

Zdjęcia: www.makelifeeasier.pl

Publikacja: 17.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również