szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kasia Tusk - sylwetka gwiazdy

KASIA TUSK. Blogerka i córka premiera. Co wiemy o KASI TUSK? Sylwetka gwiazdy

Kasia Tusk - blogerka, szafiarka, córka premiera. Kim jest Kasia Tusk? W ciągu zaledwie kilku lat córka premiera podbiła polski internet. A wszystko to dzięki swojemu autorskiemu blogowi Make Life Easier. Kim jest? Ile zarabia? Jaka jest tajemnica jej sukcesu? Poznaj historię Kasi Tusk?

Tagi: kasia tusk, kasia tusk biografia, kasia tusk blog, kasia tusk ile zarabia, kasia tusk wiek, kasia tusk wiki, kasia tusk wzrost, kim jest kasia tusk

Kasia Tusk

Kasia Tusk - kim jest blogerka? Sprawdźcie biografię córki premiera oraz najpopularniejszej polskiej szafiarki

Kasia Tusk - córka premiera i blogerka modowa. Z tych dwóch określeń Kasia zdecydowanie woli to drugie. - Media zaczęły się interesować mną i moim blogiem głównie dlatego, że mam znane nazwisko. Inaczej jednak było z moimi czytelniczkami, dla których byłam i wciąż pozostaję prostą dziewczyną z sąsiedztwa prezentującą swoje stylizacje na blogu - wspomniała w jednym z wywiadów.

Wszystko zaczęło się od pasji. Jak sama przyznaje, moda zawsze odgrywała ważną rolę w jej życiu. - Make Life Easier był taką próbą pozbierania wszystkich myśli, inspiracji, rozważań na temat życia. Nie robiłam tego dla pieniędzy - dodaje Tusk. Z czasem jednak hobby zmieniło się w pracę. 25-letnia Kasia, absolwentka psychologii ze szczególnym zainteresowaniem obszarem seksuologii, może pochwalić się nie tylko jednym z najbardziej popularnych szafiarskich blogów w sieci, ale także ogromnymi dochodami. O zarobkach Kasi Tusk wciąż krążą legendy. Jedni mówią o kilkudziesięciu tysiącach złotych, inni szacują jej roczną wypłatę na ponad 500 tys. złotych.

- W domu byłam tak wychowana, że jeśli coś chcę, to muszę na to zarobić - przyznaje blogerka. Jej pierwszą pracą było kelnerowanie w restauracji oraz opieka nad dziećmi. Mimo pozycji jej ojca, Kasia Tusk do wszystkiego dążyła sama. A osiągnęła naprawdę wiele. Blog Make Life Easier ma zaledwie trzy lata i niesłychaną popularność w internecie. Jej stronę odwiedzają setki tysięcy czytelników miesięcznie, a fanpage na Facebooku blogerki, niedawno przekroczył liczbę 100 tys. fanów.

Jak Wam się podoba styl Kasi Tusk? Zaglądacie na jej bloga?

Kasia Tusk - blog

Kasia Tusk, blog

Autor: EB

Publikacja: 01.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również