szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kasia Tusk zaręczona. Czy ich ślub będzie wydarzeniem 2013 roku?

KASIA TUSK zaręczyła się ze STANISŁAWEM CUDNYM! Czy ich ślub będzie lepszy niż Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha?

Kasia Tusk zaręczyła się ze swoim wieloletnim partnerem Stanisławem Cudnym! To już pewne! Informację potwierdziła Super Expressowi sama Kasia. Zdradził ją piękny pierścionek zaręczynowy, który pokazała na blogu Make Life Easier.

Tagi: blog kasia tusk, chłopak kasi tusk, donald tusk, donald tusk dzieci, kasi tusk, kasia tusk, kasia tusk blog, kasia tusk blogspot, kasia tusk zaręczyny, make life easier, narzeczony kasi tusk, stanisław cudny, tusk kasia, tusk kasia blog

KASIA TUSK zaręczyła się ze STANISŁAWEM CUDNYM! Czy ich ślub będzie lepszy niż  Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha?

Kasia Tusk i Stanisław Cudny spotykają się od 2008 roku. Zaręczyli się w Boże Narodzenie 2012.

fot: WBF

Kasia Tusk wyjdzie za mąż w 2013 roku? Wiele na to wskazuje. Kasia Tusk zaręczyła się bowiem ze swoim partnerem Stanisławem Cudnym. Informacja o zaręczynach przedostała się do mediów przypadkiem. Znana blogerka zaprezentowała na swoim blogu Make Life Easier piękny pierścionek zaręczynowy. Kasia Tusk już oficjalnie potwierdziła tę informację.

To świetnie, że się dowiedzieliście. Wiecie, że o swoich prywatnych wydarzeniach mówię niechętnie - wyznała w rozmowie z Super Expressem. I choć Kasia Tusk nie zdradziła jeszcze daty ślubu, spekuluje się, że ślub Kasi Tusk i Stanisława Cudnego odbędzie się w 2013 roku. Nic nie stoi na przeszkodzie, bo premier podobno swojego przyszłego zięcia bardzo lubi i już traktuje go jak członka rodziny.

Czy ten ślub będzie komentowany równie często jak ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha w 2012 roku?

Autor: SuDeK

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 09.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również