szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kasia Tusk została OKRADZIONA!

Kasia Tusk okradziona! Blogerka straciła aż tysiąc złotych ze swojego konta PayPal. Złodziej kupił sobie tablet za jej pieniądze.

Tagi: blog make life easier, kasia tusk, kasia tusk okradziona

Kasia Tusk

fot: WBF

Cały kraj żyje obecnie aferą podsłuchową, a Polacy domagają się dymisji premiera Donalda Tuska. Okazuje się jednak, że nie tylko on ma problemy, ale także jego córka! Kasia Tusk została bowiem okradziona.

Przeczytaj także: Kasia Tusk dostanie WŁASNY PROGRAM w telewizji?!

Blogerka padła ofiarą internetowego złodzieja, który włamał się na jej konto PayPal i zakupił tablet za jej pieniądze! Z konta Kasi Tusk zniknęło aż tysiąc złotych. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Sopocie.

Sprawa dotyczy nieautoryzowanego przelewu pieniędzy, a śledztwo wszczęto jeszcze w ubiegłym roku. Zakupu dokonano w sklepie niemieckim, natomiast przesyłka i samo zamówienie dotyczy terenu Hiszpanii. Ktoś, wykorzystując zdobyte nielegalnie hasła pokrzywdzonej, zrobił zakupy na jej konto - powiedział Tomasz Landowski z Prokuratury Rejonowej w Sopocie.

Ponoć mało prawdopodobne jest, by Kasia Tusk odzyskała swoje pieniądze. Prokurator wyjaśnia, że to bardzo powszechne przestępstwo.

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 19.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również