szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kasia Tusk zostanie PROJEKTANTKĄ? Mamy dowód!

Kasia Tusk chce zaprojektować własną kolekcję ubrań? Niewykluczone. Blogerka czyta bowiem książkę Fashion Book. Zaprojektuj własną kolekcję! Nie pozostało nam nic innego, jak czekać na ubrania made by Kasia Tusk.

Tagi: kasia tusk, kasia tusk kolekcja ubrań, kasia tusk projektantką

kasia tusk

fot: Printscreen makelifeeasier.pl, WBF

Kasia Tusk zostanie projektantką? Tego można było się spodziewać! Naturalnym krokiem w jej karierze wydaje się być podbicie modowego rynku właśnie w tej roli. W końcu blogerki modowe na całym świecie projektują buty i ubrania. Chiara Ferragni ma własną kolekcję butów, Maffashion stworzyła markę Staff by Maff, a niedawno Jessica Mercedes zaprojektowała bluzę dla River Island.

Przeczytaj więcej o Kasi Tusk

Najwyraźniej Kasia Tusk pozazdrościła koleżankom z branży i też postanowiła stworzyć własną linię ubrań. Skąd to wiemy? Otóż, blogerka zamieściła wymowne zdjęcie na swoim blogu we wpisie Last month. Na fotografii widać, że Kasia Tusk czyta książkę Fashion Book. Zaprojektuj własną kolekcję. No chyba że Kasia Tusk sięgnęła po tę pozycję wyłącznie z ciekawości...

Przy okazji przypominamy jednak, że już jakiś czas temu Kasia wspomniała na swoim blogu, że zaprojektowała płaszczyk. Być może były to jej pierwsze próby, który zachęciły ją do dokładnego zagłębienia się w ten temat?

Jak myślicie, czy Kasia Tusk naprawdę zaprojektuje własną kolekcję ubrań? Chciałybyście nosić ubrania blogerki?

Autor: Kinga

Zdjęcia: Printscreen makelifeeasier.pl WBF

Publikacja: 02.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również