szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dieta Magdy Gessler pod obstrzałem Katarzyny Bosackiej

Katarzyna Bosacka krytykuje dietę Magdy Gessler! O co poszło?

Dieta Magdy Gessler pod obstrzałem Katarzyny Bosackiej! W rozmowie z magazynem Gala prowadząca programu Wiem co jem skrytykowała sposób, w jaki odżywia się na diecie Mada Gessler. Dziennikarka zarzuca słynnej restauratorce snobizm i afiszowanie się ze swoim luksusowym stylem życiem.

Tagi: bosacka magda gessler, katarzyna bosacka, katarzyna bosacka dieta gessler, katarzyna bosacka o diecie magdy gessler, katarzyna bosacka o magdzie gessler

KATARZYNA BOSACKA kontra ANNA GUZIK: Sprawa trafiła do sądu!

Katarzyna Bosacka

fot: WBF

W najnowszym numerze Gali pojawił się wywiad z Katarzyną Bosacką, prowadzącą program Wiem co jem w TVN Style. Znana dziennikarka, która od lat namawia Polaków do zdrowego odżywiania, odpowiada w rozmowie na rożne pytania dotyczące diety oraz późnego macierzyństwa (dziennikarka została po raz czwarty mamą w wieku 40 lat).

Gdy temat zszedł na sposoby zdrowego odżywiania, Katarzyna Bosacka postanowiła odnieść się do diety słynnej restauratorki Magdy Gessler. Dziennikarka zarzuca jej, że sposób odżywiania, jakim się szczyci, jest wyrazem snobizmu i raczej nie ma nic wspólnego ze zrównoważona dietą. W ostrych słowach sugeruje, że dieta Magdy Gessler przypomina raczej kaprys bogatej celebrytki.

- Kiedy usłyszałam, że zawdzięcza swoją figurę diecie złożonej z surowych ryb i soku z limonki, złapałam się za głowę. Kto tak naprawdę może sobie pozwolić, żeby codziennie jeść superdobre i drogie ryby oraz wyciskać kilogramy limonek? - powiedziała Bosacka w Gali.

Prowadząca Wiem co jem uważa, że linię można utrzymać jedząc produkty dostępne w każdym sklepie spożywczym a nie odżywiać się wyszukanymi niskokalorycznymi daniami.

Czy dziennikarka aby trochę nie przesadza z tym stawianiem się w roli autorytetu w sprawach żywienia? Taka postawa raczej nie przysparza jej sympatyków. Ostatnio dziennikarka ma na pieńku nie tylko z producentami produktów żywnościowych ale także z aktorką Anną Guzik, której wytoczyła proces sądowy.

Zobacz: KATARZYNA BOSACKA kontra ANNA GUZIK: Sprawa trafiła do sądu!>>>>

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 01.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również