szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
KATARZYNA SOKOŁOWSKA. Nowa postać w polskim show-biznesie.

KATARZYNA SOKOŁOWSKA. Tajemnicza jurorka TOP MODEL. Kim jest naprawdę? SYLWETKA GWIAZDY

Katarzyna Sokołowska o świecie mody wie tyle, że dla wielu młodych dziewczyn może być prawdziwą wyrocznią. Czy sprawdzi się jako jurorka 3. edycji programu TOP MODEL w 2012 roku? Wiele wskazuje na to, że tak. Od 16 lat jest jedną z bardziej szanowanych osób w branży modowej.

Tagi: jurorka w top model, jurorzy top model, Karolina Korwin Piotrowska, Katarzyna Sokołowska, katarzyna sokołowska top model, katarzyna sokołowska wikipedia, konflikt w top model, top model, top model 3

KATARZYNA SOKOŁOWSKA. Tajemnicza jurorka TOP MODEL. Kim jest naprawdę? SYLWETKA GWIAZDY

Czy Katarzyna Sokołowska sprawdzi się jako juror edycji TOP MODEL z 2012 roku?

fot: WBF

Gdy okazało się, że show TOP MODEL opuści Karolina Korwin Piotrowska, reszta jury odetchnęła z ulgą. Dziennikarka nieźle zaszła tam wszystkim za skórę.
Od razu zaczęły się spekulacje, kto zamiast niej powinien zasiąść na fotelu jurora. Pojawiły się kandydatury Joanny Horodyńskiej, Karoliny Malinowskiej, Pauliny Młynarskiej, Malwiny Wędzikowskiej. Sokołowska pokonała wszystkie konkurentki! Wygląda na to, że jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

Kim jest Katarzyna Sokołowska?

Studiowała dziennikarstwo, aktorstwo i reżyserię. Zawodowo postawiła na choreografię i reżyserię pokazów mody. Pokazy Tomasza Ossolińskiego, duetu Paprocki & Brzozowski i Gosi Baczyńskiej dla Reserved to jej dzieła. Jak sama mówi: Jestem ekspertem od zadań trudnych. Ogarniam każdy bałagan i z wielu indywidualności potrafię stworzyć zespół. Choreografka jest dobrą znajomą pozostałych jurorów z TOP MODEL. Organizowała pokazy mody Dawida Wolińskiego oraz za finał programu TOP MODEL 2. Zwykle schowana jest za kulisami pokazów, kontroluje, czy wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Sprawdza wszystko: muzykę, modelki, a nawet pracę ekipy technicznej.

Co o Katarzynie Sokołowskiej mówią inni?

Marcin Prokop wyznał, że wielokrotnie współpracował z nową jurorką TOP MODEL. Zawsze tak samo ostro na mnie krzyczała – żartował. Marcin Tyszka, zaprzysięgły wróg Piotrowskiej, jest zachwycony wyborem Katarzyny do jury. Mogę Was zapewnić, że czwarta jurorka to czort nie baba - silny charakter i megaenergia - za stołem jurorskim będzie z nią bardzo, bardzo gorąco - zna się na modzie, nie zmienia zdania jak chorągiewka i potrafi walczyć o swoje .... w końcu będziemy mieć partnera do dyskusji o modelkach i pełny skład jurorski! - oświadczył fotograf na Facebooku. Trzeba przyznać, że skoro Sokołowska zajmuje się pracą w branży mody, z pewnością będzie wiedziała, jak doradzać modelkom.

Jakich modelek będzie szukać Sokołowska?

Nowa jurorka poszukuje przede wszystkim kandydatek z potencjałem. Zaznacza, że warto dać szansę, bo prawdziwa modelka sprawdzi się dopiero podczas treningów. Katarzyna Sokołowska powiedziała kandydatkom, aby na castingi przyszły bez makijażu, świeże, wyspane, a przede wszystkim skromne. Jurorka ma nadzieję, że nie okaże się taką straszną i srogą osobą, za jaką niekiedy się ją uważa.

Reżyserka jest znana nie tylko w naszym kraju. Pracuje też w m.in. Wiedniu, Madrycie, Paryżu, Kopenhadze, Luksemburgu, Brukseli, Hadze, Kijowie, Pradze i Moskwie i Berlinie. Jeden z projektantów powiedział wręcz, że jest szarą eminencją polskiej mody, bo to od jej kalendarza zależy, kiedy może odbyć się pokaz. Wszyscy podkreślają jej profesjonalizm. Mówią, że jest rzeczowa, rzetelna i, co ją także różni od Korwin Piotrowskiej, bezkonfliktowa. Jak sobie poradzi na planie show? Przekonamy się już wkrótce!

Autor: News Girl

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 04.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
"Top Model" już od 1 września w TVN! [WIDEO]
"Top Model" już od 1 września ...

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Top Model” szansę na karierę w modelingu mają chłopaki! Do programu zgłosiło się wielu panów o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej osobowości, przed dziewczynami więc mocna konkurencja ...

Gołe męskie torsy i dużo zabawy. Marcin Tyszka o nowej edycji Top Model
Gołe męskie torsy i dużo zabawy. ...

Kolejna edycja Top Model to nie tylko piękne modelki, ale również modele. To oni wzbudzają największe zainteresowanie nie tylko wśród jurorów. Marcin Tyszka zdradza co działo się na planie Top Model 4!

Zmiany w Top Model 4! W programie wystąpią mężczyźni
Zmiany w Top Model 4! W ...

Top Model 4 rusza jesienią 2014. Na fanów programu o modelkach czeka wielka zmiana - w nowej edycji show obok pięknych kobiet wystąpią też mężczyźni!