szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kate i William jak Diana i Karol? Kate i William w Australii

Kate Middleton i książę William upodabniają się do Diany i Karola? Nie pierwszy raz internauci dostrzegli podobieństwo między królewskimi parami. Okazuje się, że jedna ze stylizacji Kate i Williama podczas pobytu w Australii do złudzenia przypomina tę, jaką wybrali kiedyś Diana i Karol!

Tagi: diana, kate i william, kate middleton, księżna kate, william ksiaze

Kate i William jak Diana i Karol? Kate i William w Australii

Kate, William i George od paru tygodni podróżują po Australii i Nowej Zelandii. Ich wizyta cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów i to z kilku powodów. Jednym z nich są oczywiście kolejne stylizacje księżnej Kate, która w tym czasie potwierdziła swój status najlepiej ubranej Brytyjki i udowodniła, że wszystko w czym się pokaże wygląda na niej pięknie i o ile nie kosztuje tysięcy funtów natychmiast znika ze sklepowych półek.

Dowiedz się więcej o Kate Middleton! >>>

Ale internauci szybko zauważyli, że kolejne zdjęcia Kate i Williama przypominają te, jakie kiedyś robiono Dianie i Karolowi. Okazuje się, że królewska para wybiera do złudzenia podobne stylizacje! Przykładem jest zdjęcie par pod słynną górą Uluru.

31 lat temu Diana wybrała białą sukienkę, a Karol zestaw khaki w stylu safari. Kate Middleton i książę William postawili na niemal identyczny, choć oczywiście nowocześniejszy styl. Kate założyła jasną sukienkę z paskiem w talii (jak Diana), a William zestaw khaki (na szczęście elegantszy niż jego tata).

Myślicie, że kolejne stylizacje, które wyglądają jak uwspółcześnione wersje ubrań Diany i Karola to przypadek czy celowy zabieg stylistów?

Autor: J.M.

Publikacja: 24.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również