szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wielki remont w domu Kate Middleton i księcia Williama

KATE MIDDLETON: czeka na dziecko i robi wielki remont! Ile księżna Kate wydała na remont domu?

Kate Middleton zrobiła sobie remont domu! Zapłąciła za to grube miliony. Wszystko z powodu dziecka, którego spodziewa się księżna. Razem z mężem - księciem Williamem - postanowili odświeżyć swoje gniazdko. Co wyremontowali i ile za to zapłacili?

Tagi: dziecko kate i william, dziecko kate middleton, jakie imię dziecka kate middleton, kate i william, kate middleton, kate middleton ciąża, kate middleton dziecko, kate middleton imie dziecka

KATE MIDDLETON: dziecko księżnej będzie spać w polskiej kołysce! Sprawdź jak wygląda polska kołyska dla dziecka księżnej Kate!

Kate Middleton kupiła kołyskę w Polsce!

fot: BULLS

Kate Middletonksiążę William szykują się do porodu pierwszego dziecka. Ich potomek przyjdzie na  świat na początku lipca 2013, dlatego czasu na ostatnie przygotowania jest coraz mniej.

Zobacz też: Kate chce urodzić naturalnie >>

Brytyjskie media piszą, że pałac Kensington, w którym mieszka młoda para, był gruntownie wyremontowany. Prace były naprawdę imponujące. Najwięcej kosztowała naprawa dachu, na którą wydano 400 tysięcy funtów. Jeszcze więcej, bo 600 tysięcy wydano na poprawienie standardu willi. Można się domyślać, że milion funtów - czyli ponad 5 milionów złotych - wydany z państwowej jest wodą na młyn dla przeciwników monarchii.

Królowa wzięła z budżetu milion funtów i wydała je na mieszkanie dla wnuka - mówi Daily Mirror Graham Smith, szef organizacji Republic, która opowiada się za zniesieniem monarchii w Wielkiej Brytanii. Gdyby coś takiego zrobił minister, odsądzono by go od czci i wiary, a później zwolniono. Ale jest i dobra wiadomość - rzecznik pałacu Buckingham zapewnił, że za nowe meble i wystrój wnętrza Kate i William zapłacą już z własnej kieszeni.

Zobacz też: jakie imię będzie mieć dziecko Kate Middleton? >>

Autor: ko

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 30.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...