szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kate i William wybrali imię dla dziecka

Kate Middleton i książę William wybrali imię dla dziecka!

Kate Middleton, odkąd ogłoszono, że spodziewa się dziecka, nie zchodzi ze świeczników największych tabloidów i portali plotkarskich na świecie. Od dawna spekulowanu również nad tym jakie imię wybierze dla swojego dziecka książęca para? Teraz już wiemy! Domyślacie się jak będzie się nazywać córka Williama i Kate?

Tagi: dziecko kate i william, jak ma na imię dziecko kate middleton, kate i william, kate middleton, kate middleton ciąża, kate middleton dziecko, kate middleton imie dziecka, kate middleton książe william

Kate Middleton i książe William wybrali imię dla dziecka!

Kate i William wybrali już imię dla swojego pierwszego dziecka. Jak nazywać się będzie ich córeczka?

Kate Middleton i książę William dadzą na imię swojej córce - Elizabeth Diana Carole? Wiele na to wskazuje. Kate Middleton i książę William co prawda strzegą jak mogą swojej prywatności, ale odkąd księżna Kate zdradziła się na temat płci dziecka, spekulacji na temat imienia jest coraz więcej.

Oczywiście, najwięcej głosów zebrała księżna Diana i królowa Elżbieta, jednak w każdym z przypadków wybór nie byłby do końca odpowiedni. Według zagranicznych magazynów, para książęca doskonale poradziła sobie z wyborem imienia. Jeśli (a wszystko na to wskazuje) pojawi się dziewczynka Kate i William dadzą jej imię: Elizabeth Diana Carole!

Zobacz: Księżna Kate Middleton: zdradziła płeć dziecka!

Kate i William uhonorują tym samym trzy najważniejsze dla nich kobiety. Prababcię dziewczynki, Królową Elżbietę, matkę Williama, Dianę i matkę Kate Carole! Oprócz tego, Carole jest też łacińskim odpowiednikiem imienia Karol, które nosi ojciec Williama. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? My uważamy, że para książęca doskonale wybrnęła z trudnej sytuacji ;)

Autor: natalia kovacs

Publikacja: 14.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również