szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak swoje dziecko zamierza nazwać Kate Middleton?

KATE MIDDLETON: Jeśli urodzi córkę, nazwie ją DIANA?!

Spekulacje na temat imienia dziecka Kate Middlelton nie milkną. I to mimo że wciąż nie jest nawet znana płeć dziecka. Coraz częściej powtarzana jest informacja, że księżna Cambridge ma już wybrane imię córki. Podobno zamierza dać jej na imię Diana. Na część zmarłej tragicznie matki księcia Wiliama.

Tagi: diana, imię dziecka kate middleton, kamila parker bowles, karol książę Walii, kate middleton, kate middleton ciąża, kate middleton książe william, księżna cambridge, księżna cambridge ciąża, księżna Diana, księżna kate w ciąży

KATE MIDDLETON: Jeśli urodzi córkę, nazwie ją DIANA?!

Kate Middleton zdradza, że jeśli urodzi córkę da jej na imię Diana, na cześć zmarłej tragicznie żony księcia Edwadra

fot: BULLS

Ciąża Kate Middleton wzbudza ogromne emocje na całym świecie, ale największe niewątpliwie na brytyjskim dworze. Tym razem z powodu imienia, które podobno już wybrała. Osoby z bliskiego otoczenia księżnej Cambridge zdradzają, że jeśli Kate urodzi córkę, zamierza dać jej na imię Diana. Na część zmarłej tragicznie w wypadku samochodowym w 1997 roku matce jej męża, księcia Williama.

Amerykański magazyn GLOBE powołując się na swoje źródła, przekonuje, że książę William, jest tym pomysłem zachwycony. Nie jest bowiem tajemnicą, jak bardzo kochał swoją matkę Diane Spencer. Tymczasem jego ojciec Karol, książę Walii, mówiąc dość oględnie, uważa ten pomysł za nieco kontrowersyjny. Skąd takie emocje?

Sednem problemu są dość chłodne stosunki jakie panują między Kate Middleton a Kamilą Parker Bowles, drugą żoną Karola. Kate Middleton dobrze wie, że jeśli nada swojej córce imię nieżyjącej Diany, Kamila odbierze to jak wymierzenie jej publicznie policzka w twarz. Karolowi tymczasem bardzo zależy na tym, aby relacje między Kamilą i żoną jego syna, Kate były co najmniej poprawne. Stara się nie tylko nakłonić obie panie do rozmowy, ale podobno również samą Kate do wyboru innego - wywołującego mniej emocji - imienia. Czy mu się uda?

Na razie tymi dworskimi intrygami żyje głównie brytyjska i amerykańska prasa. Kate Middleton nie wydała jeszcze w tej sprawie oficjalnego oświadczenia.

Autor: MC

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 24.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również