szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Księżna Kate Middleton chłodno potraktowana w książce Joan Alison Smith

KATE MIDDLETON jest nudna! Ostre słowa o księżnej Kate

Kate Middleton ostro skrytykowana w książce The Public Woman. Pisarka Joan Alison Smith nie zostawiła na członkini królewskiego dworu suchej nitki. Co napisano o Kate Middleton?

Tagi: kate middleton, kate middleton ciaza, kate middleton ciąża, Kate Middleton Diana, kate middleton dziecko, Kate Middleton jest nudna, kate middleton książe william

KATE MIDDLETON jest nudna! Ostre słowa o księżnej Kate

Kate Middleton blado wypadła w porównaniu z Dianą w książce The Public Woman

fot: BULLS

Kate Middleton nie będzie zadowolona, jeśli przeczyta książkę o kobietach brytyjskiego dworu. W porównaniu z Dianą, Kate jest nudna – pisze autorka nowej książki o księżnej, Joan Alison Smith. Autorka w The Public Woman porównuje najpopularniejsze kobiety brytyjskiej monarchii.

Zdaniem pisarki, Middleton wypada blado przy zmarłej matce księcia Williama. 

Joan twierdzi, że Kate jest bardziej znana z tego, że chce pełnić tradycyjną kobiecą rolę, niż ze swoich osiągnięć. Czekała na oświadczyny, wyszła za mąż i wkrótce potem zaszła w ciążę – pisze Smith. – Dobiła do trzydziestki, ale jedyne, co udało jej się osiągnąć po ukończeniu uniwersytetu, to bycie dziewczyną znanego faceta. Nigdy nie była niezależną jednostką. Nie zarabiała na siebienawet jej ciuchy opłacali teściowie – a Kate to nie przeszkadzało.

Choć autorka nie ma najlepszego zdania o księżnej, przyznaje, że Diana także nie była ideałem. – Dokonywała katastrofalnych wyborów w życiu uczuciowym. Nie uczyła się na własnych błędach i bezrefleksyjnie je powtarzała w kolejnych związkach – napisała o Di. – Była typowym przykładem kobiecego narcyzmu, który błędnie był interpretowany przez kulturę popularną. Pragnęła sławy i podziwu, ale nie chciała brać odpowiedzialności za swoje czyny.

Co sądzicie o wnioskach pisarki dotyczących Kate Middleton i Diany? Czy jej książka ma szanse stać się bestsellerem?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 25.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również