szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kate Middleton podpadła królewskiemu dworowi

Kate Middleton pokazała za dużo! Teraz tego bardzo żałuje

Półnagie zdjęcia pary z podróży do Francji obiegły cały świat. Nie widać na nich, żeby Kate Middleton była w ciąży. Ale mówi się o tym coraz głośniej. Tymczasem księżna Kate nie porusza tego tematu. Przyznała za to właśnie, że bardzo wstydzi się zdjęć topless, jakie wykonali jej paparazzi.

Tagi: ciąża Kate Middleton, kate jest w ciąży, kate middleton, kate topless, książę William, księżna kate, księżna kate w ciąży, ślub kate i williama

Kate Middleton

Kate Middleton stępiła swoje pazurki i znów jest grzeczna dziewczynką

fot: Materiały prasowe Club TV

Królewski ślub i afera ze zdjęciami topless księżnej Kate Middleton

Wszystkie z zapartym tchem śledziłyśmy jak Kate wypowiadała sakramentalne „tak” w zabytkowym Opactwie Westministerskim. Media okrzyknęły to wydarzenie ślubem stulecia. A Middleton nazwano współczesnym Kopciuszkiem. Jednak piękna Kate ostatnio miała mniej szczęścia. Fotoreporterzy uwiecznili Kate Middleton topless na dachu posiadłości w Prowansji, gdzie para była na urlopie. Księżna przyznaje, że walczy z poczuciem, że zhańbiła rodzinę królewską i zarzeka sie, że nie dopuści, by do podobnego zdarzenia doszło ponownie. To ważne, bo zanim Kate została żoną księcia Williama, musiała przekonać do siebie całą rodzinę królewską, z królową Elżbietą na czele. Wystarczy tylko dodać, że od 350 lat żaden następca tronu nie poślubił kobiety spoza kręgu arystokracji. Choć w żyłach pięknej Kate nie płynie błękitna krew, niejeden szlachetnie urodzony mógłby pozazdrościć jej ambicji i determinacji. Bez wątpienia jest też świetnie wykształcona. Skończyła historię sztuki na prestiżowej uczelni Świętego Andrzeja, gdzie poznała zresztą swojego przyszłego męża.

Książę William to szczęściarz, bo ma Kate

Kate Middleton urodziła się w 1982 roku w miejscowości Reading w angielskim hrabstwie Berkshire. Mało kto wie, że żona Williama jako młoda dziewczyna nie cieszyła się specjalnym powodzeniem u płci przeciwnej. Podobno kiedy przeniosła się do nowej szkoły, chłopcy dali jej zaledwie 2 punkty w 10-stopniowej skali atrakcyjności. Jednak w miarę dorastania, Kate stawała się coraz bardziej pewna siebie. Bliscy mówią, że stało się tak za sprawą bardzo rezolutnej i zdecydowanej babki Dorothy, która od małego budowała we wnuczce poczucie własnej wartości. Kiedy Kate na studiach zaczęła się umawiać z Williamem, jej koleżanka stwierdziła, że jest wielką szczęściarą. Kate odpowiedziała jej wtedy, że to książę ma szczęście, że się z nią spotyka. Księżna wielokrotnie musiała jednak przybierać dobrą minę do złej gry, szczególnie gdy William zmieniał zdanie i zrywał. A zdarzyło mu się to dwukrotnie. Co na to Kate? Zamiast pogrążyć się w smutku, dziewczyna postanowiła szałowo się ubrać i ruszyć na podbój klubów. Kobieca intuicja podpowiedziała jej, że takim zagraniem wywoła u Williama zazdrość, a ten zapragnie do niej natychmiast wrócić. Czas pokazał, że miała rację!

Czy księżna Kate jest w ciąży?

Mówi się, że to właśnie Kate, a raczej Catherine, bo takiego imienia teraz używa, rządzi w domu. Być może jest to po prostu przeciwwaga dla wystąpień publicznych, kiedy to musi całkowicie zdać się na męża i pełnić rolę atrakcyjnego tła. Poza tym księżna zajmuje się teraz głównie działalnością charytatywną - jak na przyszłą monarchinię przystało. A jeszcze kilka lat temu chciała założyć firmę wysyłkową zajmującą się sprzedażą luksusowej odzieży dziecięcej. Być może już wkrótce będzie musiała porzucić wszystkie zajęcia i skupić się na dziecku, gdyż od dłuższego czasu krążą plotki o domniemanej ciąży księżnej Kate.
Glamki.pl kochają Kate za to, że potrafi łączyć młodzieńczą świeżość z wytrawną elegancją!

W sobotę 13 października 2012 o 21:00 i 02:00 na kanale Club TV będzie można obejrzeć program „Biografie: Kate Middleton” .

Autor: Katarzyna I

Zdjęcia: Materiały prasowe Club TV

Publikacja: 11.10.2012, Aktualizacja:

Zobacz również