szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kate Middleton czuje się opuszczona. Często płacze!

KATE MIDDLETON sobie nie radzi! Zobacz jak księżna Kate sprawdza się w roli matki!

Kate Middleton nie daje sobie rady z macierzyństwem! Księżna wydaje się nie być gotowa do roli matki. Według jej bliskich świeżo upieczona mama czuje się samotna i często płacze. Zobacz czemu Kate nie sprawdza się w roli matki!

Tagi: kate middleton, kate middleton jako mama, KATE MIDDLETON sobie nie radzi, księżna kate, księżna kate jako mama, księżna kate płacze

KATE MIDDLETON URODZIŁA. Jak wygląda życie królewskiego potomka?

Kate Middleton i książę William szczęśliwymi rodzicami

fot: BULLS

Kate Middleton jako matka nie radzi sobie idealnie. Syn księżnej Kate i księcia Williama przyszedł na świat niecały miesiąc temu. I wiele wskazuje na to, że to mama dziecka będzie musiała zająć się noworodkiem, bo jej mąż wrócił do służby w armii. Kate nie radzi sobie z tym najlepiej. Najnowsze doniesienia są takie, że kobieta często popada w smutek przez nieobecność Williama:

William nie zamierza ingerować w wychowanie syna. Spodobało mu się to na początku, nauczył się przewijać dziecko i uspokajać je. Teraz uważa, że może zostawić wszystko kobietom. Wydaje mu się, że bardziej przyda się w wojsku - mówi Star Magazine osoba z bliskiego otoczenia książęcej pary. Kate czuje się samotna i opuszczona. Często płacze. Ma strasznie dużo na głowie. Tęskni za mężem. Nie tylko rzadko go widuje, ale rzadko z nim rozmawia. Jest bardzo zajęty - dodaje informator gazety.

Zobacz też: DZIECKO KATE MIDDLETON: narodziny królewskiego potomka w szpitalu >>

Na dodatek Kate Middleton nie będzie długo na urlopie macierzyńskim. Na początku października wróci do swoich królewskich obowiązków. W planach ma m.in. podróż po Wielkiej Brytanii i spotkania z poddanymi.

Zobacz też: KATE MIDDLETON URODZIŁA! Szczegóły porodu Kate Middleton >>

Autor: ko

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 19.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również