szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Księżna Kate podała fałszywą datę porodu, by urodzić w spokoju?

KATE MIDDLETON urodzi 11.07.2013? Czy księżna Kate zmyśliła datę porodu?

Kate Middleton urodzi 11 lub 13 lipca 2013. Takie daty porodu pojawiały się w oficjalnych komunikat z Pałacu Buckingham. Pojawiły się jednak pogłoski, że księżna Kate mogła zmyślić datę porodu, by zaznać choć odrobiny spokoju. Możliwe więc, że Kate Middleton już urodziła, bądź urodzi nieco później!

Tagi: data porodu księżnej kate, dziecko kate i william, dziecko kate middleton, kate i william, kate middleton, kate middleton 11.07.2013, kate middleton 13.07, kate middleton poród, kiedy urodzi ksiezna kate?, zdjęcia dziecka kate i williama

KATE MIDDLETON urodzi 11.07.2013? Czy księżna Kate zmyśliła datę porodu?

Księżna Kate urodzi 11 czy 13 lipca 2013?

fot: BULLS

Czy Kate Middleton już urodziła? To pytanie zadawane jest na całym świecie. Data porodu Kate Middleton jest wyznaczona na 11 lub 13 lipca 2013. Wiele wskazuje jednak na to, że księżna Kate mogła skłamać, co do daty narodzin...

Zobacz: Poród Kate Middleton: Zdjęcia i relacja na żywo w telewizji E!

Według brytyjskiego dziennika The Daily Telegraph, księżna Cambridge postanowiła podać fałszywy termin porodu, by zmylić natrętnych reporterów i paparazzi. Nie udało się. Pod szpitalem imienia Świętej Marii w Londynie, gdzie księżna ma rodzić, już na kilka dni przed 11.07.2013 rozstawiły się ekipy telewizyjne z całego świata, by być w centrum wydarzeń. Fotoreporterzy koczują pod szpitalem z... drabinami, które mają im pomóc w zdobyciu jakże cennego łupu - zdjęcia dziecka Kate i Williama.

Zobacz: Kate Middleton urodziła! Nie, to tylko plotki! >>

Zatem jeśli Kate Middleton posłużyła się fortelem, by oszukać media - nie udało się. Co ciekawe, taką sztuczkę zastosowała w 1981 roku księżna Diana - matka Williama. Diana poinformowała media, że jej termin porodu to 1 lipca 1981. W rzeczywiści, książę William przyszedł na świat 21 czerwca, dzięki czemu, sprytna mama mogła odpoczywać w spokoju.

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 11.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również