szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Data porodu Kate Middleton 11.07.2013. Wiemy, jak wygląda sala, w której urodzi Kate

KATE MIDDLETON urodzi 11.07.2013? Zdjęcia z sali porodowej księżnej Kate

Kate Middleton urodziła? Jako pierwsi dowiedzą się o tym fotoreporterzy zgromadzeni pod szpitalem w Londynie, gdzie 11.07.2013 księżna Kate ma urodzić. 11 lipca to wyznaczona przez lekarzy data porodu Kate Middleton. To będzie chłopiec czy dziewczynka? Tego (jeszcze) nie wiemy. Wiemy natomiast, jak wygląda sala, w której księżna urodzi!

Tagi: co urodziła księżna kate, data porodu księżnej kate, dziecko księżnej kate, kate i william, kate middleton, kate middleton 11.07.2013, kate middleton dziecko, kate middleton urodziła?, płeć dziecka księżnej kate, zdjęcia z porodu księżnej kate

KATE MIDDLETON urodzi 11.07.2013? Zdjęcia z sali porodowej księżnej Kate

Termin porodu Kate Middleton został wyznaczony na 11.07.2013

fot: BULLS

Kate Middleton urodzi 11 lipca 2013. Taką datę porodu wyznaczyli lekarze. Jeśli dziecko księżnej Kate i księcia Williama urodzi się poprzez cesarskie cięcie - bardzo możliwe, że rzeczywiście w czwartek 11 lipca urodzi się królewski potomek.

Informacje o ciąży Kate są wciąż trzymane w ścisłej tajemnicy. Mimo wielu plotek, nadal nie wiadomo, czy Kate urodzi chłopca czy dziewczynkę. Znana jest natomiast szacowana data porodu. Już na kilka dni przed 11.07.2013 pod szpitalem im. Świętej Marii w Londynie zaczęły się gromadzić tłumy dziennikarzy i reporterów, którzy czekają na przyjazd Kate i Williama.

Zobacz: Poród Kate Middleton: Zdjęcia i relacja na żywo w telewizji E!

Brytyjskiemu brukowcowi The Sun udało się dotrzeć do sali porodowej księżnej Kate. W jakich warunkach księżna będzie rodzić? Sala jest oczywiście jednoosobowa. Wyposażona w klimatyzację, telewizor, telewizję satelitarną, Wi-Fi i sejf. Do usług księcia Williama i księżnej Cambridge będzie sztab kucharzy, gotowy spełnić każdą kulinarną zachciankę przyszłych rodziców.

Szacuje się, że jeden dzień pobytu księżnej Kate w szpitalu będzie kosztował 6265 funtów (około 31 tysięcy złotych), jeśli obejdzie się bez komplikacji. Każdy kolejny będzie kosztował brytyjskich podatników kolejne 2 tysiące funtów, czyli około 10 tysięcy złotych.

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 10.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również