szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dziecko Kate Middleton urodzi się 13.07.2013?

KATE MIDDLETON urodzi 13.07.2013? Co wiadomo o porodzie i dziecku księżnej Kate?

Kate Middleton urodziła! Na ten komunikat czeka cała Wielka Brytania. Data porodu księżnej Kate to sobota 13.07.2013. Czy to właśnie tego dnia zobaczymy pierwsze zdjęcia dziecka księżnej Kate i Williama? Co już wiemy o porodzie Kate, a co wciąż pozostaje tajemnicą?

Tagi: czy księżna kate już urodziła, dziecko kate middleton, kate middleton, kate middleton 13.07.2013, kate middleton dziecko zdjęcia, kate middleton urodziła, księżna kate, poród kate middleton, zdjęcia dziecka kate middleton

KATE MIDDLETON urodzi 13.07.2013? Co wiadomo o porodzie księżnej Kate?

Kate Middleton urodzi 13 lipca 2013?

fot: BULLS

Kiedy księżna Kate urodzi?

Dziecko księżnej Kate i Williama ma przyjść na świat 13 lipca 2013. To najnowsza data porodu, którą podają brytyjskie media. Nie brakuje także plotek mówiących o tym, że Kate Middleton mogła celowo wprowadzić media w błąd, podobnie jak zrobiła to w 1981 roku księżna Diana - matka księcia Williama. Ostatecznie, poród Kate Middleton miał miejsce 22 lipca 2013.

Zobacz: KATE MIDDLETON urodzi 11.07.2013? Czy księżna Kate zmyśliła datę porodu?

Dziecko księżnej Kate to chłopiec czy dziewczynka?

Płeć dziecka Kate i Williama to wciąż pilnie strzeżona tajemnica. I to pomimo faktu, że brukowce ogłaszały już kilka razy, że ktoś z otoczenia królewskiego dworu - wygadał się i zdradził płeć dziecka. Oskarżano o to już księcia Harry'ego i samą Kate Middleton... Co ciekawe, relacje dziennikarzy były sprzeczne. Jedni informowali o tym, że będzie to dziewczynka, inni wskazywali na chłopca...

Zobacz: Księżna Kate Middleton: zdradziła płeć dziecka!

Gdzie księżna Kate urodzi?

Księżna Cambridge urodzi dziecko w szpitalu im. Świętej Marii w Londynie. Czeka tam na nią specjalnie wyposażona sala, która ma zapewnić Kate i Williamowi całkowitą prywatność i uchronić przed wścibskimi reporterami, którzy już od 1 lipca 2013 koczują pod oknami szpitala na drabinach!

Zobacz: Zdjęcia z sali porodowej księżnej Kate

Co wiadomo o dziecku Kate i Williama?

Wiemy naprawdę niewiele. Według relacji brytyjskiej prasy, Kate jest wielką zwolenniczką naturalnego porodu. Jednak ostateczną decyzję co do tego, w jaki sposób narodzi się królewski potomek, podejmą lekarze po konsultacji z przyszłymi rodzicami.

Zobacz: Księżna Kate chce rodzić naturalnie! Szczegóły porodu dziecka Kate Middleton!

Wiemy też, że William i Kate zamówili już kołyskę dla dziecka. Będzie pochodziła z Polski. Książęca para zamówiła ją u Dariusza Bergiera, który w przeszłości projektował już dla niej meble.

Zobacz: KATE MIDDLETON: dziecko księżnej będzie spać w polskiej kołysce! Sprawdź jak wygląda kołyska dla dziecka księżnej Kate!

Wciąż nieznane jest także imię potomka księżnej Cambridge i księcia Williama. Imię królewskiego dziecka typują od dłuższego czasu Brytyjczycy. Robią to nawet u bukmacherów!

Zobacz: DZIECKO KATE MIDDLETON: jakie imię? Brytyjczycy robią zakłady

Gdzie i kiedy pierwsze zdjęcia dziecka księżnej Kate?

O porodzie jako pierwsza dowie się królowa Elżbieta II. Następnie w Londynie wywieszone zostaną flagi, rozlegnie się huk salwy honorowej, zabiją dzwony, a przed pałacem Buckingham na złotych sztalugach pojawi się informacja o narodzinach królewskiego potomka.

Poród Kate będzie z pewnością wielkim medialnym wydarzeniem. Tłumy dziennikarzy z całego świata już czekają pod szpitalem i liczą na ekskluzywne zdjęcia dziecka Williama i Kate.

Informacje dotyczące porodu księżnej Cambridge będą przekazywać na żywo stacje telewizyjne.

Zobacz: Poród Kate Middleton: Zdjęcia i relacja na żywo w telewizji E!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 12.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również