szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Księżna Kate urodzi dziewczynkę? Twierdzi tak wujek Kate Middleton. Jaka jest płeć dziecka Kate?

KATE MIDDLETON urodzi córkę? Wujek zdradził płeć dziecka księżnej Kate?

Kiedy księżna Kate urodzi? Bardzo możliwe, że w weekend 20-21.07.2013. Jaka jest płeć dziecka księżnej Kate i Williama? Tutaj swoje trzy grosze do plotek dorzucił wujek Kate Middleton, który sugeruje, że Royal Baby to dziewczynka!

Tagi: dziecko kate i williama, dziecko księżnej kate, dziecko księżnej kate zdjęcia, kate middleton, kate middleton poród, kate middleton urodziła, kiedy ksiezna kate rodzi, ksieżna Kate, poród kate kate middleton, zdjęcia dziecka księżnej kate

KATE MIDDLETON urodzi córkę? Wujek zdradził płeć dziecka księżnej Kate?

Kate Middleton urodzi córeczkę?

fot: BULLS

Płeć dziecka księżnej Kate i Williama, podobnie jaka data porodu to wciąż zagadki. Do karuzeli z plotkami wsiadł także wujek Kate Middleton, Gary Goldsmith, który sugeruje, że Kate Middleton urodzi dziewczynkę!

Podejrzewam, że to będzie dziewczynka. Oczywiście nie wiem tego na pewno... Myślę, że Kate i William wiedzą o płci dziecka, jednak postanowili zachować ten sekret tylko dla siebie - zdradził The Mirror Goldsmith.

Zobacz: PORÓD KSIĘŻNEJ KATE. Kiedy urodzi Kate Middleton? Rodzina królewska zdradza szczegóły!

Głos w sprawie płci dziecka Kate i Williama zabrała także sama Królowa Elżbieta II, która stwierdziła krótko, że nie ma dla niej żadnego znaczenia czy będzie to prawnuk czy prawnuczka. Królowa dodała także, że liczy na szybkie i szczęśliwe rozwiązanie, bo po 22 lipca 2013 wybiera się na... wakacje. ;)

Zobacz: Płeć dziecka księżnej Kate i Williama: chłopiec czy dziewczynka? Książę wolałby córkę!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 18.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również