szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kiedy Kate Middleton urodzi swoje pierwsze dziecko?

Kate Middleton urodzi w lipcu 2013 roku. To już zostało oficjalnie potwierdzone

Ciąża Kate Middleton jest monitorowana przez media z całego świata. Pałac Buckingham jednak bardzo oszczędnie dawkuje wszelkiego typu informacje z tym związane. Oficjalnie potwierdzili już jednak, że Kate Middleton urodzi dziecko w lipcu 2013 roku. W tym samym miesiącu, w którym urodziła się księżna Diana.

Tagi: kate jest w ciąży, kate middleton, kate middleton dziecko, kate middleton książe william, kate middleton urodziny, kiedy urodzi kat emiddleton, ksiaże william, księżna Diana

Kate Middleton urodzi w lipcu 2013 roku. To już zostało oficjalnie potwierdzone

Na dziecko Kate Middleton czeka cała Wielka Brytania

fot: BULLS

Pałac Buckingham wreszcie potwierdził, że Kate Middleton urodzi dziecko w lipcu 2013 roku. Wkrótce po tej informacji rozpoczęły się spekulacje dotyczące konkretnej daty. Czy to będzie początek, czy koniec lipca? Skąd taka ciekawość? 1 lipca urodziła się księżna Diana. Nie tylko matka księcia Wiliama, ale również kobieta, która jest wzorem dla Kate Middleton. Stąd właśnie wzięły się kolejne informacje o tym, że Kate - jeśli urodzi córkę - nazwie ją Diana. Czy tak stanie się naprawdę?

Kate Middleton i książę William unikają wszelkich kontaktów  prasą. Nie udzielają informacji jakiej płci będzie ich potomek. Tym bardziej nie mówią, jak zamierzają dać mu na imię. Wszyscy jednak oczekują tych informacji z niecierpliwością.

Kate i William nie chcą wzbudzać zainteresowania prasy i tego typu informacje trzymają tylko dla siebie. Poza tym najważniejsze dla nich jest to, żeby dziecko przyszło na świat zdrowe - zdradza osoba z ich dalszego otoczenia.

Autor: MC

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 14.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również