szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Co będzie jadła księżna Kate Middleton? Poród Kate Middleton 22.07.2013

KATE MIDDLETON RODZI: Królewskie menu księżnej Kate. Jaką dietę stosuje księżna?

Księżna Kate Middleton jest otoczona specjalną opieką, jak na damę dworu przystało. Wiemy, co księżna Kate będzie jeść podczas pobytu w szpitalu! Sprawdźcie, co kucharze z St. Mary's planują przygotować dla młodej mamy.

Tagi: kate middleton, kate middleton 22.07.2013, kate middleton ciaza, kate middleton ciąża, kate middleton co je, kate middleton dziecko, kate middleton imie dziecka, kate middleton kiedy poród, kate middleton klinika, kate middleton poród

KATE MIDDLETON: Królewskie menu przyszłej mamy

Księżna Kate otoczona jest specjalną opieką

fot: BULLS

Księżna Kate Middleton rodzi przyszłą królową lub króla w skrzydle Lindo szpitala St. Mary's. To wielkie wyróżnienie dla tej placówki, więc jej szefowie upewnili się, że przyszła mama dostała tam wszystko, czego tylko zapragnie. Na wypadek, gdyby trochę zgłodniała, może wybierać spośród kilku rodzajów zup, kanapek i sałatek znajdujących się w Light Bite Menu.

Jeśli Kate będzie miała duży apetyt, może też zażyczyć sobie m.in. kotlet jagnięcy lub śródziemnomorskiego grillowanego kurczaka. Młoda mama może także przebierać wśród wielu smakowitych deserów: kilku rodzajów ciast, owoców i serów. Co ciekawe, w sekcji napojów znajdują się także mocniejsze trunki: wino i szampan. Co sądzicie o szpitalnym jadłospisie? Coś nam się wydaje, że przebywając w takich luksusach, żadnej matce nie spieszyłoby się za bardzo do opuszczenia placówki... ;)

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również