szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Narodziny dziecka księżnej Kate i księcia Williama

KATE MIDDLETON URODZIŁA. Dziecko książęcej pary miliarderem?

Księżna Kate Middleton urodzi syna czy córkę? Rodzice zapewniają, że nie znają płci dziecka, choć mówiło się, że para wie, że urodzi się dziewczynka. Niezależnie od płci, królewski potomek, już w dniu narodzin stanie się dziedzicem ogromnej fortuny i pretendentem do tronu.

Tagi: dziecko kate i williama, dziecko księżnej kate, dziecko księżnej kate zdjęcia, kate middleton, kate middleton poród, kate middleton urodziła, kiedy ksiezna kate rodzi, ksieżna Kate, poród kate kate middleton, zdjęcia dziecka księżnej kate

KATE MIDDLETON URODZIŁA. Dziecko książęcej pary miliarderem?

Kensington Palace, jedna z posiadłości Kate i Williama

fot: BULLS

Kate Middleton urodzi najbardziej wyczekiwane dziecko na świecie! Turyści, gapie, dziennikarze, sympatycy królewskiego dworu. Wszyscy koczują pod szpitalem i czekają na szczęśliwe wieści o urodzinach królewskiego potomka.

Zobacz także: KATE MIDDLETON URODZIŁA? Zdjęcia Kate Middleton z dzieckiem! >>

Royal Baby już w dniu urodzin stanie się dziedzicem niewyobrażalnej królewskiej fortuny, a także kandydatem do tronu. Kiedy dziecko Kate I Williama może zasiąść na tronie? Specjaliści przewidują, że w normalnym trybie może to nastąpić pod koniec XXI wieku. Póki co pierwszym pretendentem do tronu jest książę Karol, następnie książę William i dopiero trzecim z kolei kandydatem - oczekiwane dziecko książęcej pary.

Zobacz także: KATE MIDDLETON URODZIŁA? Księżna przewieziona do szpitala! >>

Nie ma natomiast żadnych wątpliwości, że dziecko odziedziczy potężną fortunę. Miliard dolarów majątku, nieruchomości, kolekcja biżuterii oraz obowiązkowo królewska korona, oto co stanie się własności Royal Baby. Największą część spadku zapewnia królowa Elżbieta II, jej majątek wycenia się na prawie 660 mln dolarów. Dziadek, czyli książę Karol zapewni mu majątek w wysokości 370 mln dolarów. Najmniej odziedziczy po ojcu. William pozostawi synowi lub córce ledwie 20 mln dolarów. Jeżeli do tego dodamy liczne, prestiżowe nieruchomości: pałac Buckingham, zamki Windsor i Balmoral, a także pałac Hampton Court oraz królewską biżuterię, fortuna przyprawia o prawdziwy zawrót głowy. Zresztą prawdziwie królewski.

Zobacz także: KATE MIDDLETON urodzi córkę? Wujek zdradził płeć dziecka księżnej Kate? >>

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również