szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kate Middleton urodziła! W internecie nie brakuje doniesień, że księżna Kate już urodziła

KATE MIDDLETON urodziła! Dziecko księżnej Kate i Williama już się urodziło?!

Kate Middleton urodziła chłopca! Księżna Kate urodziła dziewczynkę! Royal Baby wzbudza sensację w mediach. Niestety, pogłoski o tym, że dziecko księżnej Kate i księcia Williama już się narodziło są... nieprawdą!

Tagi: dziecko księżnej kate, kate i william, kate middleton, kate middleton 15.07.2013, kate middleton urodziła, kiedy urodzi księżna kate?, księżna kate 15.07.2013, KSIĘŻNA KATE URODZIŁA, poród księżnej kate, royal baby, zdjęcia dziecka księżnej kate

KATE MIDDLETON urodziła! Dziecko księżnej Kate i Williama już się urodziło?!

Księżna Kate urodziła?! Nic z tego. Kate Middleton wciąż czeka na szczęśliwe rozwiązanie

fot: BULLS

Czy Kate Middleton już urodziła? W internecie nagłówki krzyczą: Księżna Kate urodziła! Kate ma chłopca! Dziecko Kate i Williama to dziewczynka! Zdjęcia dziecka Kate i Williama! Royal Baby już na świecie! Nic z tego. To tylko redakcje, które przygotowują się do narodzin dziecka Kate Middleton...

Zobacz: Zdjęcia z sali porodowej księżnej Kate

Tego jeszcze nie było. W internecie nie brakuje tytułów, które sugerują, że księżna Kate jest już świeżo upieczoną mamą. Prawda jest zgoła inna. Księżna Cambridge miała urodzić w sobotę 13.07.2013. Taką datę porodu wyznaczyli królewscy lekarze. Jednak nic z tego. W sobotę księżna nie pojawiła się nawet w szpitalu Świętej Marii w Londynie. Dzień później, przyszły tata, książę William oddawał się... grze w polo.

Zobacz: Księżna Kate chce rodzić naturalnie! Szczegóły porodu dziecka Kate Middleton!

Do szczęśliwego rozwiązania jeszcze nie doszło. Pod szpitalem, gdzie ma narodzić się Royal Baby, jak pieszczotliwie nazywają dziecko Kate i Williama Brytyjczycy, z godziny na godzinę gęstnieje tłum reporterów. Każdy liczy na zdjęcie dziecka księżnej Kate lub chociaż ujęcie księżnej, która wchodzi na oddział położniczy.

Na to musimy jednak jeszcze poczekać. Pałac Buckingham nie podaje żadnych nowych informacji dotyczących daty porodu.

Zobacz: Poród Kate Middleton: Zdjęcia i relacja na żywo w telewizji E!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 15.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również