szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kate Middleton i książę William przebywają w szpitalu St. Mary

KATE MIDDLETON URODZIŁA. Jak wygląda życie królewskiego potomka?

Kate Middleton urodzi dziedzica tronu 22 lipca 2013? Księżna trafiła na oddział położniczy wraz z mężem, księciem Williamem. Cały świat oczekuje wieści ze szpitala St. Mary. Jak będzie wychowywany dziedzic tronu, jak wygląda życie królewskiego potomka?

Tagi: kate middleton, kate middleton 22.07.2013, kate middleton ciaza, kate middleton dziecko, kate middleton poród, kate middleton urodziła, kate middleton w szpitalu, kate middleton zdjęcia dziecka, księżna kate

KATE MIDDLETON URODZIŁA. Jak wygląda życie królewskiego potomka?

Kate Middleton i książę William szczęśliwymi rodzicami

fot: BULLS

Czy Kate Middleton urodziła? Oprócz najbliższego, szpitalnego otoczenia samych zainteresowanych, pierwsza dowie się tego królowa Elżbieta II, którą poinformuje książę William dzwoniąc z zaszyfrowanego telefonu. Wnuk królowej, przekaże informację o płci, wadze i imieniu. Opinia publiczna dowie się o urodzinach ze specjalnego komunikatu królewskiego dworu. Jak będzie wyglądała przyszłość królewskiego potomka.

Zobacz także: KATE MIDDLETON URODZIŁA? Księżna przewieziona do szpitala! >>

Jedno jest pewne, niezależnie od płci dziecka, odziedziczy ono potężną królewską fortunę. Jest również, co oczywiste pretendentem do tronu. Jak będzie wyglądać edukacja dziedzica tronu? Jeszcze do niedawna, członkowie rodziny królewskiej uczyli się prywatnie. Nie do pomyślenia był kontakt członka królewskiej rodziny ze zwykłymi uczniami. Najczęściej nauczycielkami były guwernantki, ale także członkowie rodziny królewskiej. Pierwszym, który doświadczył nauki na zewnątrz był książę Karol, ojciec Williama. Zatem najmłodszy członek dworu również będzie się kształcił w normalnym trybie.

Zobacz także: KATE MIDDLETON URODZIŁA. Dziecko książęcej pary miliarderem? >>

Płeć dziecka Kate i Williama - według oficjalnych informacji - nie jest znana, a zatem nie wiadomo, jak rodzice nazwą książęcą pociechę. Większość członków rodziny królewskiej ma przeważnie trzy lub cztery imiona. Zwyczajowo, nadaje się kilka imion krewnych i poprzednich monarchów. Bukmacherzy obstawiają, że Royal Baby przyjmie imię Aleksandra, Karolina, Elżbieta lub Jerzy. Zwyczajowo, imię, nie jest zbyt szybko podawane do wiadomości publicznej. Wiadomość, że Kate Middleton urodziła, zostanie tradycyjnie wystawiona na sztaludze na dziedzińcu pałacu Buckingham, a następnie na Twitterze królewskiego dworu.

Zobacz także: KATE MIDDLETON URODZIŁA. Nikt nie widział księżnej w drodze do szpitala? >>

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również