szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
KATE MIDDLETON URODZIŁA: Co Karolina Korwin Piotrowska napisała o dziecku księżnej Kate

KATE MIDDLETON URODZIŁA? Karolina Korwin Piotrowska komentuje narodziny książęcego dziecka

Kate Middleton rodzi swoje pierwsze dziecko, a Karolina Korwin Piotrowska jest zszokowana histerią, która ogarnęła polskie i zagraniczne media. Ale ta histeria i oczekiwanie jakby co najmniej miało wylądować UFO albo zmartwychwstać miał Elvis, ewentualnie Marilyn Monroe, jest szokująca - pisze dziennikarka na swoim blogu na portalu Na Temat.

Tagi: dziecko kate middleton, Karolina Korwin Piotrowska, kate middleton, kate middleton dziecko, KATE MIDDLETON RODZIN, kate middleton urodziła, KORWIN PIOTROWSKA O DZIECKU KATE MIDDLETON, księżna kate rodzi, KSIĘŻNA KATE URODZIŁA, na temat, NATEMAT

KATE MIDDLETON URODZIŁA? Karolina Korwin Piotrowska komentuje narodziny książęcego dziecka

fot: BULLS, WBF

Karolina Korwin Piotrowska, specjalistka od polskiego show-biznesu, zwróciła uwagę na histerię, która towarzyszy narodzinom książęcego potomka w swoim wpisie Biedne dziecko na blogu w portalu Natemat.pl. Dziennikarka zauważyła, że zarówno polskie, jaki i zagraniczne media wariują na punkcie narodzin dziecka Kate Middleton od momentu, w którym księżna trafiła na porodówkę.

Karolina Korwin Piotrowska zdaje sobie sprawę, że dziecko Kate i Williama będzie najsłynniejszym celebrytą na świecie. Potomek książęcy jeszcze się nie narodził, a już ma stronę na Wikipedii. Będzie trendsetterem, a każdy jego krok będzie opisywany i oceniany.

Korwin Piotrowska o szaleństwie narodzin dziecka Kate

Jednak dziennikarka jest przerażona szaleństwem i histerią wokół narodzin dziecka Kate.

Ale ta histeria i oczekiwanie jakby co najmniej miało wylądować UFO albo zmartwychwstać miał Elvis, ewentualnie Marilyn Monroe, jest szokująca - napisała Karolina Korwin Piotrowska na swoim blogu w portalu Natemat.pl.

Dziennikarka podkreśliła w swoim wpisie, że narodziny dziecka Kate i Williama nie zmienią nic w otaczającym nas świecie i rzeczywistości. Nie załatają dziury budżetowej, ani nie sprawią, że zniknie kryzys.

Zupełnie jakby się umówiono w kwestii terminów, by „royal baby“ zamiótł pod dywan wszystko, co naprawdę ważne. Tak jest nie tylko w Polsce. Media wmówiły nam, że ten poród cokolwiek zmieni. Nic. Jedynie stan konta paru zajmujących się tym dziennikarzy i producentów odzieży dziecięcej i gadżetów - napisała Karolina Korwin Piotrowska.

Zgadzacie się z dziennikarką? Też uważacie, że temat narodzin dziecka Kate i Williama jest nieistotny?

Zobacz też: KATE MIDDLETON URODZIŁA? Księżna przewieziona do szpitala!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF BULLS

Publikacja: 22.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również