szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
KSIĘŻNA KATE URODZIŁA? Kiedy Kate Middleton urodzi dziecko?

KATE MIDDLETON URODZIŁA? Kiedy księżna Kate urodzi pierwsze dziecko?

Czy Kate Middleton urodziła już swoje pierwsze dziecko? Nad tym zastanawia się cały świat! Okazuje się jednak, że książęcy potomek nie spieszy się na świat. Księżna Kate nawet nie trafiła jeszcze do szpitala! Gdzie jest i co robi Kate Middleton przed porodem?

Tagi: CZY KSIĘŻNA URODZIŁA, CZY MIDDLETON URODZIŁA, dziecko kate middleton, kate middleton, kate middleton dziecko, kate middleton poród, kate middleton urodziła, KSIĘŻNA KATE DZIECKO, KSIĘŻNA KATE PORÓD, KSIĘŻNA KATE URODZIŁA

KATE MIDDLETON URODZIŁA? Kiedy księżna Kate urodzi pierwsze dziecko?

Cały świat czeka na narodziny dziecka Kate Middleton i księcia Williama!

fot: BULLS

Cały świat czeka na narodziny książęcego potomka, pierwszego dziecka Kate Middleton i księcia Williama. Jeszcze kilka dni temu mówiło się, że dziecko urodzi się 11 lipca 2013, potem - 13 lipca 2013. Jednak w tych dniach nic szczególnego się nie wydarzyło.

Teraz Hollywood Life informuje, że Kate Middleton nie trafiła nawet do szpitala! Czeka na swoje dziecko w domu rodziców w Bucklebury.

W szpitalu wszyscy czekają na Kate

Okazuje się także, że londyński szpital St. Mary's Hospital jest już gotowy na przybycie księżnej. Personel nie może się doczekać, aż Kate Middleton znajdzie się na oddziale, który jest przygotowany specjalnie dla niej.

Podczas każdej przerwy na herbatę zastanawiamy się, czy ona już tu jest! To jest temat każdego dnia już od tygodnia! Zdajemy sobie jednak sprawę, że chodzi o królewskie dziecko, dlatego wszystko musi być zachowanie w tajemnicy - powiedział jeden z pracowników szpitala.

Zobacz też: KSIĘŻNA KATE: chce rodzić naturalnie! Szczegóły porodu dziecka Kate Middleton!

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 15.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również