szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Urodziny dziecka Kate i Williama, 22 lipca 2013

KATE MIDDLETON URODZIŁA. Książę William na urlopie tacierzyńskim!

Czy Kate Middleton urodzi 22 lipca 2013? Wszystko na to wskazuje. Księżna wraz z towarzyszącym jej mężem, księciem Williamem przybyli do szpitala St. Mary i zostali przyjęci na oddział położniczy. Księżna Kate urodzi w prywatnym skrzydle szpitala, zwanym Lido. O tym że Kate Middleton urodziła, pierwsza dowie się królowa Elżbieta II.

Tagi: kate middleton, kate middleton 22.07.2013, kate middleton ciaza, kate middleton dziecko, kate middleton poród, kate middleton urodziła, kate middleton w szpitalu, kate middleton zdjęcia dziecka, księżna kate

KATE MIDDLETON URODZIŁA. Książę William na urlopie tacierzyńskim!

Książęca para z niecierpliwością oczekuje narodzin potomka

fot: BULLS

Księżna Kate urodziła! Pierwsi dowiedzą się o tym najbliżsi księżnej, jej matka oraz siostra. Czy przy porodzie będzie także książę William?

Zobacz także: KATE MIDDLETON urodzi córkę? Wujek zdradził płeć dziecka księżnej Kate? >>

Przed 31 laty, jego ojciec, książę Karol złamał tradycję królewską i przybył do szpitala St. Mary, by towarzyszyć księżnej Dianie przy porodzie. Książę William również zapewnił, że pragnie być z żoną w tej szczególnej chwili. William, pilot helikoptera, stacjonujący na co dzień w bazie na terenie Walii, skorzystał z prawa do dwutygodniowego urlopu tacierzyńskiego. Jak zapewnia przyszły tata, będzie zmieniał pieluchy i wstawał w nocy do niemowlaka. Przyszli rodzice zdradzili, że postarają się - oczywiście w ramach istniejących procedur - wychowywać dziecko normalnie, aczkolwiek również z poszanowaniem królewskiej tradycji.

Zobacz także: KATE MIDDLETON URODZIŁA? Księżna przewieziona do szpitala! >>

Przykładem wyjścia poza sztywne ramy królewskie była Diana, która zabierała Williama i Harry'ego do popularnych fast foodów, parków rozrywki i na wakacje. Zdaje się, że Kate i William chcą kontynuować właśnie taki model wychowania. Czy dziecko Kate Middleton przyjdzie na świat 22 lipca 2013?

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również