szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Księżna Kate Middleton rodzi 22.07.2013

KATE MIDDLETON URODZIŁA? Księżna przewieziona do szpitala!

Kate Middleton urodziła. Na tę wiadomość od niemal trzech tygodni czeka nie tylko otoczenie królewskie w Wielkiej Brytanii, ale cały świat. Czy królewski potomek przyjdzie na świat 22.07.2013? Księżna Kate została przyjęta na oddział położniczy szpitala St. Mary. Kiedy urodzi Kate Middleton?

Tagi: kate middleton, kate middleton 22.07.2013, kate middleton ciaza, kate middleton dziecko, kate middleton poród, kate middleton urodziła, kate middleton w szpitalu, kate middleton zdjęcia dziecka, księżna kate

KATE MIDDLETON URODZIŁA? Księżna przewieziona do szpitala!

Kate Middleton została przewieziona do szpitala St. Mary

fot: BULLS

Kate Middleton urodziła? Według doniesień brytyjskiej prasy, księżna Kate została przewieziona do szpitala St. Mary i przyjęta na oddział położniczy. Czy Księżna urodzi 22 lipca 2013 roku?

Zobacz: Księżna Kate Middleton: zdradziła płeć dziecka!

Na tę wiadomość czeka cały świat, a pod szpitalem St. Mary, zgromadzeni dziennikarze koczują już od niemal trzech tygodni. Prawdopodobnie księżna Kate jest w początkowej fazie porodu. Jak poinformował rzecznik pałacu Kensigton: - Jej Wysokość Księżna Cambridge została przyjęta rano do szpitala St. Mary w Londynie w początkowej fazie porodu. Z Pałacu Kensington do Skrzydła Lindo w Szpitalu St. Mary księżna podróżowała samochodem w towarzystwie Księcia Cambridge.

Zobacz: Zdjęcia z sali porodowej księżnej Kate

Spokój księżnej jest pilnie strzeżony przez ochroniarzy. Wszystko wskazuje na to, że księżna Kate Middleton urodzi 22 lipca 2013!

Zobacz: DZIECKO KATE MIDDLETON: jakie imię? Brytyjczycy robią zakłady

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również