szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czu królewski potomek przyjdzie na świat 22.07.2013?

KATE MIDDLETON URODZIŁA. Kto pierwszy dowie się o królewskim potomku?

Kate Middleton urodzi 22 lipca 2013? To już niemal pewne. Księżna została nad ranem przewieziona do szpitala St. Mary, który od kilku tygodni czeka na przyjęcie najważniejszej pacjentki. Kto pierwszy dowie się, że Kate Middleton urodziła?

Tagi: kate middleton, kate middleton 22.07.2013, kate middleton ciaza, kate middleton dziecko, kate middleton poród, kate middleton urodziła, kate middleton w szpitalu, kate middleton zdjęcia dziecka, kate urodziła chłopca, księżna kate

KATE MIDDLETON URODZIŁA. Kto pierwszy dowie się o królewskim potomku?

Kate Middleton urodziła? Pierwsza dowie się królowa

fot: BULLS

Kate Middleton urodziła. Czy dobrą nowinę już dziś usłyszy cały świat. królowa Elżbieta II, wyrażała życzenie, by narodziny królewskiego potomka nastąpiły jeszcze przed jej urlopem. Wszystko wskazuje na to, że dziecko urodzi się 22 lipca 2013, a królowa Elżbieta II dowie się o tym jako pierwsza!

Jak informuje rzecznik pałacu Kensigton, księżna Kate została rano przewieziona do szpitala St. Mary, a agencje podają, że Middleton była już w początkowej fazie porodu. Wedle procedury, pierwsza o porodzie dowie się królowa Elżbieta II, zostanie także poinformowana o płci dziecka. Dopiero potem o wszystkim dowie się ojciec dziecka, książę William. Sama rodzina królewska poinformuje o narodzinach dziedzica tronu na specjalnej konferencji, kilka dni po porodzie.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również