szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kate Middleton urodziła dziecko. Plotki na Wyspach

KATE MIDDLETON URODZIŁA! Nie, to tylko plotki...

Księżna Kate urodziła! Takie rewelacje przynosi na okładce magazyn Life & Style. Dziennikarze tytułu donoszą o sensacyjnym porodzie Kate Middleton i komplikacjach. Na szczęście, to tylko plotki!

Tagi: dziecko kate middleton, kate middleton, kate middleton ciaza, kate middleton porod, kate middleton urodziła, ksiazna kate porod, ksiezna kate urodzila, narodziny dziecka ksieznej kate, poród kate middleton

KATE MIDDLETON URODZIŁA! Nie, to tylko plotki...

Kate Middleton urodziła - krzyczy z okładki Life & Style

fot: Materiały Prasowe

Kate Middleton już urodziła! Takim tytułem szokuje Life & Style. To jednak nieprawda. Dziennikarze zdradzają tajemnice porodu księżnej Kate i jednocześnie przyznają, że jeszcze nie nastąpił...

Tak walczy się o sprzedaż. Choć redakcja magazynu doskonale wie, że Kate Middleton urodzi dopiero za kilka tygodni, już szokuje okładką sugerującą, że królewski poród miał miejsce. Całe zaplecze księżnej udało się szybko do szpitala. Kate martwi się, że książę William nie przybędzie na czas! - krzyczy z okładki magazyn. Do tego zdjęcie przyszłego taty, Williama z cudzym dzieckiem z podpisem: Tata już ćwiczy, a to wszystko opatrzone histerycznym tytułem: Dramatyczny poród Kate.

Pytanie brzmi: po co i do czego jeszcze mogą posunąć się brukowce w walce o sprzedaż nakładu?

Poród księżnej Kate ma nastąpić w lipcu 2013. Mimo serii plotek, płeć dziecka wciąż nie została oficjalnie potwierdzone. Według informacji brytyjskiej prasy, Kate zamierza zerwać z królewską tradycją i przez pierwsze tygodnie zająć się dzieckiem w domu rodziców.

Zobacz: Brytyjczycy obstawiają, jakie imię będzie miało dziecko księcia Williama i księżnej Kate >>

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 26.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również