szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kate Middleton urodzi 22 lipca 2013?

KATE MIDDLETON URODZIŁA. Nikt nie widział księżnej w drodze do szpitala?

Kate Middleton została przewieziona do szpitala we wczesnej fazie porodu. Tę informację potwierdził w lakonicznym komunikacie, książęcy dwór. Nikt z postronnych osób nie widział samochodu księżnej Kate i Williama, jadących do szpitala. Para wjechała prawdopodobnie jednym z bocznych wejść do szpitala. Czy księżna Kate urodzi 22 lipca 2013?

Tagi: kate middleton, kate middleton 22.07.2013, kate middleton ciaza, kate middleton dziecko, kate middleton poród, kate middleton urodziła, kate middleton w szpitalu, kate middleton zdjęcia dziecka, księżna kate

KATE MIDDLETON URODZIŁA. Nikt nie widział księżnej w drodze do szpitala?

Kiedy urodzi księżna Kate?

fot: BULLS

Księżna Kate Middleton rodzi! Rozpoczął się królewski poród - grzmiały agencje na całym świecie. Księżna Kate Middleton i książę William zostali przewiezieni wczesnym rankiem do szpitala St. Mary. Nikt z czekających pod szpitalem nie zorientował się, że księżna przybyła do placówki.

Zobacz także: KSIĘŻNA KATE w szpitalu! Zaczął się poród Kate Middleton >>

Czy księżna pomacha zebranym przed wejściem do szpitala, czy pozdrowi czekających na Royal Baby przed szpitalem? takie pytania zadawali sobie wyczekujący na wiadomość, a także zebrani dziennikarze z całego świata. Nic z tego. Para książęca wjechała do szpitala jednym z bocznych wejść i nikt z postronnych nie zorientował się kiedy to nastąpiło.

Prawdopodobnie tradycyjne pozdrowienie sprzed szpitala będzie miało miejsce, po urodzinach królewskiego potomka. Podobnie zresztą uczyniła księżna Diana, po urodzinach księcia Williama.

Zobacz także: KATE MIDDLETON URODZIŁA? Księżna przewieziona do szpitala! >>

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również