szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Poród księżnej Kate - szczegóły

KATE MIDDLETON URODZIŁA! Szczegóły porodu Kate Middleton

Księżna Kate Middleton urodziła syna! Chłopiec przyszedł na świat 22 lipca 2013 roku o godzinie 16.24 lokalnego czasu (godzina 17.24 polskiego czasu). Noworodek waży ok. 3,8 kg. Przy porodzie był obecny książę William.

Tagi: poród kate middleton, poród kate middleton szczegóły, poród kate middleton zdjęcia, poród księżnej kate, poród księżnej kate szczegóły, poród księżnej kate zdjęcia, szczegóły porodu dziecka księżnej Kate, szczegóły porodu kate middleton

KATE MIDDLETON URODZIŁA! Szczegóły porodu Kate Middleton

Pałac Buckingham oficjalnie potwierdził narodziny syna księżnej Kate

fot: BULLS

Kate Middleton matką! 22 lipca 2013 urodziła syna. To chłopiec! - piszą na pierwszych stronach londyńskie dzienniki w specjalnych wydaniach po porodzie księżnej Kate. Urodził się przyszły monarcha, to powód do radości i dumy - ocenia The Times - Nasza monarchia jest tym, co nas łączy i wyróżnia wśród innych krajów, mniej szczęśliwych, jeśli chodzi o ich tradycje i historię - czytamy w dzienniku.

Z kolei The Sun na cześć królewskiego potomka zmienił tytuł na The Son (ang. Syn). Natomiast Daily Telegraph, Daily Star i Daily Express informują na pierwszej stronie, że księżna urodziła chłopca publikując jej zdjęcie.

Natomiast Guardian przewiduje, że dziecko Kate i Williama odziedziczy tron najwcześniej za 50 lat. Chłopiec jest bowiem trzeci w kolejce - po swoim dziadku, księciu Walii Karolu oraz ojcu - Williamie.

Tabloidy obliczyły, że dziecko Kate Middleton to najcięższy noworodek w królewskiej rodzinie od stu lat. Chłopiec ważył 3,77 kg - czyli o około pół kilograma więcej niż jego ojciec po urodzeniu. Średnia waga męskiego noworodka w Wielkiej Brytanii to 3,4 kg.

We wtorek 23 lipca 2013 królewska artyleria konna wystrzeli z okazji narodzin książęcego syna 41 salw z sześciu armat pamiętających I wojnę światową. Pokaz o godzinie 14 (15:00 polskiego czasu) w Green Parku. Z kolei fontanna na Trafalgar Square będzie oświetlona na niebiesko przez siedem dni.

A do Wielkiej Brytanii zaczynają napływać gratulacje ze świata. Złożył je prezydent USA Barack Obama, oraz władze Kanady i Australii, krajów należących do Wspólnoty Narodów. Z oświadczenia dworu wynika, Księżna Kate i jej syn czują się dobrze.

Autor: ko

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 23.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...