szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
KATE MIDDLETON URODZIŁA? Zdjęcia księżnej Kejt z dzieckiem w internecie

KATE MIDDLETON URODZIŁA? Zdjęcia Kate Middleton z dzieckiem!

Czy Kate Middleton już urodziła? Kiedy Kate Middleton urodzi? Cały świat czeka na te informacje, a w sieci pojawiły się zdjęcia księżnej Kate z dzieckiem! O co chodzi?

Tagi: dziecko kate middleton, dziecko księżnej kate, HEIDI AGAN, kate middleton, kate middleton urodziła, KATE MIDDLETON Z DZIECKIEM, księżna kate, KSIĘŻNA KEJT, SOBOWTÓR KATE MIDDLETON, ZDJĘCIA KATE MIDDLETON Z DZIECKIEM

KATE MIDDLETON URODZIŁA? Zdjęcia Kate Middleton z dzieckiem!

fot: BULLS

Emocje związane z narodzinami pierwszego potomka książęcej pary - Kate Middleton i księcia Williama, sięgają zenitu! Cały świat czeka na informacje, czy Kate Middleton już urodziła. Pod szpitalem koczuje tłum paparazzi, a media zaczynają już informować o narodzinach dziecka, co jeszcze się nie wydarzyło!

Jednak w internecie pojawiły się zaskakujące zdjęcia Kate Middleton... z dzieckiem! Ale spokojnie, okazuje się, że jest to tylko sobowtór Kate Middleton - 32-letnia Heidi Agan.

Kim jest Heidi Agan?

Heidi Agan ma dwoje dzieci i jeszcze niedawno pracowała jako kelnerka. Za godzinę pracy zarabiała tylko 6 funtów. Ktoś jednak zwrócił uwagę, że Heidi wygląda jak Kate Middleton!

Od tego momentu 32-latka zarabia na życie jako sobowtór Kate Middleton. Za dzień pracy zarabia 650 funtów! Heidi naśladuje każdy krok księżnej, ubiera się jak ona oraz ma takie same fryzury i makijaż.

Co ciekawe, gdy tylko Kate Middleton zaszła w ciążę, to Heidi Agan zaczęła nosić specjalny brzuszek z gąbki, który "rósł" razem z prawdziwym brzuszkiem księżnej!

Zobaczcie zdjęcia sobowtóra Kate Middleton z "dzieckiem"!

Zobacz też: KATE MIDDLETON URODZIŁA? Kiedy księżna Kate urodzi pierwsze dziecko?

poprzedni
nastepny
KATE MIDDLETON URODZIŁA? Zdjęcia Kate Middleton z dzieckiem!

Sobowtór Kate Middleton, Heidi Agan, nosiła specjalny brzuszek z gąbki, by wyglądać jak księżna Kate w ciąży!

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 18.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również