szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kto będzie ubierał ciężarną Kate Middleton

KATE MIDDLETON: widać już zaokrąglony ciążowy brzuszek księżnej Cambridge!

Spekulacje o bezpłodności Kate Middleton umilkły 4 miesiące temu, gdy Pałac Buckingham potwierdził, że książęca para spodziewa się dziecka. Na potomka tronu brytyjskiego czekają wszyscy. Każda informacja o ciąży księżnej Cambridge cieszy się dużym zainteresowaniem. Ostatnio media wychwyciły widoczny już ciążowy brzuszek Kate Middleton.

Tagi: jak się ubierać w ciąży, kate middleton, kate middleton ciąża, kate middleton dziecko, kate middleton styl, kate middleton w ciąży, książe william, księżna kate, max mara

KATE MIDDLETON: Widać już zaokrąglony ciążowy brzuszek

Już w lipcu na świat przyjdzie potomek księcia Williama i księżnej Kate Middleton.

fot: BULLS, James Veysey

Księżna Kate Middleton ostatni czas spędziła na krótkich wakacjach na rajskiej wyspie Mustique. Odpoczywała w towarzystwie męża - księcia Williama i rodziców. Jednak już jest w Londynie. Media spotkały ją podczas wizyty w ośrodku Hope House, gdzie leczą się uzależnieni od alkoholu i narkotyków. Po księżnej Kate Middleton już widać zaokrąglony brzuszek. Wkrótce będzie musiała pomyśleć o ubiorach typowych dla kobiet w ciąży. Na razie zagadką jest, kto będzie ubierał księżną w zaawansowanej ciąży. Póki co księżna może jeszcze przebierać w strojach. Na spotkanie w ośrodku wybrała sukienkę marki Max Mara za 390 dolarów, naszyjnik za 4,2 tysiąca dolarów oraz kolczyki za 1700. Miała więc na sobie około 20 tysięcy złotych.

Trzeba przyznać, że księżna wygląda naprawdę bardzo ładnie. Podoba wam się?

Autor: AM

Zdjęcia: BULLS James Veysey

Publikacja: 22.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również