szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kate Moss na zdjęciach Terry'ego Richardsona!

Kate Moss nadal na szczycie! Ponownie stanęła przed obiektywem Terry'ego Richardsona, który sfotografował ją dla magazynu Harper's Bazaar. Czy Kate Moss udowodniła, że mimo mijających lat świat modellingu nadal należy do niej? Oceńcie same!

Tagi: kate moss, Terry Richardson

Kate Moss na zdjęciach Terry'ego Richardsona!

Terry Richardson i Kate Moss to już legendy świata mody. Modelka i fotograf ponownie połączyli swoje siły, a efektem jest sesja w Harper's Bazaar!

Zarówno Kate, jak i Terry to osoby o niezachwianej pozycji - nie szkodzą im nawet kolejne skandale. Do afer z Kate Moss, która nie stroni od szalonych imprez i wszelkiego rodzaju używek zdążyliśmy się już przyzwyczaić. To modelka, która zrewolucjonizowała podejście do mody, zmieniła estetykę lat 80. i jako jedna z niewielu osobistości jest uważana za ikonę mody przez wszystkie liczące się w tej branży nazwiska.

Dowiedz się więcej o Kate Moss >>>

Terry Richardson przez lata słynął jako fotograf, który w swoich prostych, polaroidowych zdjęciach wyznacza nowy kierunek, ale też epatuje dwuznacznością. Jego zdjęcia można rozpoznać na pierwszy rzut oka, ale po ostatniej serii zeznań początkujących modelek pojawiły się głosy, że magazyny mody powinny zerwać z nim współpracę. Terry był oskarżany o molestowanie seksualne i zmuszanie dziewczyn do śmiałego pozowania, nawet jeśli te, nie miały na to ochoty.

Jednak dobra passa tej dwójki trwa. W Warszawie otwarto wernisaż zdjęć Terry'ego Richardsona dla Valentino. Na imprezie z tej okazji pojawiły się największe gwiazdy polskiego showbiznesu. Kate Moss z kolei, od kilku miesięcy pracuje dla brytyjskiego Vogue'a.

Oceńcie efekty współpracy Moss i Richardsona w najnowszej sesji dwóch legend mody!

poprzedni
nastepny
Kate Moss w obiektywie terry'ego Richardsona
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 17.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Kate Moss pijana na lotnisku w Turcji! Modelka wracała z leczenia od narkotyków! [WIDEO]
Kate Moss pijana na lotnisku w ...

Kate Moss została przyłapana na lotnisku w tureckim Bodrum pod wpływem alkoholu. Modelka wracała z terapii odwykowej od narkotyków. Moss jest znana z imprezowania i słabości do używek. Gwiazda lubi się zabawić ...

Siostra Kate Moss została modelką! Lottie Moss w kampanii Calvina Kleina!
Siostra Kate Moss została modelką! Lottie ...

Kate Moss w końcu doczekała się godnej następczyni, a jest nią jej własna siostra! Lottie Moss wystąpiła w najnowszej kampanii Calvina Kleina, a specjaliści wróżą jej wielką karierę. Myślicie, że Lottie powtórzy ...