szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
KATE ROZZ bez makijażu. Gwiazda po zajęciach jogi

KATE ROZZ bez makijażu. Kolejna gwiazda prezentująca się w naturalnym wydaniu!

Kate Rozz po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem wycofała się na jakiś czas z życia show-biznesu. Teraz jednak powróciła do swojej dawnej formy, efektem czego są kolejne zdjęcia celebrytki, również te umieszczane przez nią samą na portalach społecznościowych!

Tagi: gwiazdy bez makijażu, kate rozz, kate rozz bez makijażu, kate rozz fryzura

KATE ROZZ bez makijażu. Kolejna gwiazda prezentująca się w naturalnym wydaniu!

KATE ROZZ bez makijażu. Gwiazda po zajęciach jogi

fot: WBF

Kate Rozz nie zamierza zrezygnować z salonowego życia. Niedawno widzieliśmy ją na Balu Fundacji TVN, a ostatnio pojawiła się na pokazie marki La mania, której właścicielką jest jej przyjaciółka  Joanna Przetakiewicz. Celebrytka nie poprzestaje jednak na pokazach i coraz aktywniej umieszcza swoje zdjęcia na Instagramie.

Zobacz też --> KATE ROZZ. Zawdzięcza karierę Wojciechowi FIBAKOWI?

Tym razem Kate umieściła swoje zdjęcie bez makijażu, które zrobiła po zajęciach jogi, z podpisem Z moją najlepszą przyjaciółką Eweliną po zajęciach jogi. Teraz czas na szpinak i shake'a z nasion kanaryjskiej trawy. Chcesz poznać receptę na najlepszego drinka? Celebrytka dołączyła do grona gwiazd, które umieszczają swoje zdjęcia bez makijażu. Dzięki temu mogliśmy już zobaczyć Beyonce, Rihannę czy Joannę Krupę bez grama make-upu.

Zobacz też--> KATE ROZZ: Love story bez happy endu! SYLWETKA GWIAZDY

Trzeba przyznać, że Kate Rozz bez makijażu prezentuje się bardzo dobrze. Nie jest jedną z tych gwiazd, które bez make-upu nie są w stanie wyjść z domu! A dla Was codzienny makijaż to konieczność czy czasem z niego rezygnujecie?

Autor: MT

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 18.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Kate Rozz w kolorowej kurtce na imprezie Dody. Hit czy kit?
Kate Rozz w kolorowej kurtce na ...

Kate Rozz pojawiła się premierze nowego DVD Dody. Jej stylizacja - kolorowa kurtka typu bomber i ołówkowa spódnica zdecydowanie się wyróżniała! Podoba Ci się stylizacja Kate czy uważasz, że to kit?

KATE ROZZ i jej niekończące się wakacje. Najpierw Brazylia, teraz Francja!
KATE ROZZ i jej niekończące się ...

Kate Rozz popularność zyskała za sprawą ślubu z Piotrem Adamczykiem. Aktualnie celebrytka podróżuje po świecie, a na swoim instagramowym koncie prezentuje kolejne zdjęcia. Najpierw Brazylia, teraz narty we Francji - to się nazywa ...