szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kto poprowadzi THE VOICE OF POLAND?

Kate Rozz jednak nie poprowadzi THE VOICE OF POLAND! Zastąpi ją Marika

Kate Rozz straciła szansę na prowadzenie programu THE VOICE OF POLAND. Mimo gotowego już kontraktu, TVP wycofała się z umowy. Dlaczego? Żona Piotra Adamczyka podobno nie sprawdziła się podczas zdjęć próbnych do nagrania popularnego muzycznego show. Spekuluje się, że piękną modelkę zastąpi Marika.

Tagi: after party kate rozz, katarzyna gwizdała, kate rozz, kate rozz piotr adamczyk, Magdalena Mielcarz, marika, piotr adamczyk, the voice of poland, Tomasz Kammel, voice of poland, żona piotra adamczyka

Kate Rozz jednak nie poprowadzi THE VOICE OF POLAND! Zastąpi ją Marika

fot: WBF

Kate Rozz, żona Piotra Adamczyka odebrała bardzo wiele gratulacji od tych, którzy ucieszyli się na wieść, że piękna modelka będzie się pojawiać na telewizyjnym ekranie w roli prowadzącej popularne muzyczne show. Niestety, gratulacje okazały się przedwczesne. Serwis afterparty.pl podał informację, że Kate Rozz, czyli Katarzyna Gwizdała jednak nie będzie współprowadzącą Tomasza Kammela. Podobno zastąpić ją ma żywiołowa wokalistka Marika, która była już przez TVP rozpatrywana przy kompletowaniu obsady do BITWY NA GŁOSY. Wówczas ostatecznie wygrała Jula, ale teraz to ona jest na pierwszym miejscu. Skąd ta niekończąca się karuzela zmian w programie THE VOICE OF POLAND?

Osoby związane z produkcją show THE VOICE OF POLAND zdradziły, że Kate Rozz nie wypadła podczas zdjęć próbnych tak, jak tego oczekiwali producenci. Miała kłopoty w sytuacjach, w których należało przed kamerą improwizować. Wyglądała oczywiście zjawiskowo, ale czasem traciła kontrolę nad sytuacją. A nawet tak doświadczony prezenter jak Tomasz Kammel, od czasu do czasu potrzebuje mieć wsparcie przed kamerą - mówił informator serwisu afterparty.pl

Kate Rozz na razie nie wydała oficjalnego oświadczenia w sprawie tej niespodziewanej zamiany ról. Można mieć jednak nadzieję, że to nie jest jej ostatnie podejście do tego, aby zaistnieć w telewizji. Tym bardziej że jej mąż z pewnością jest w stanie zdradzić jej swoje aktorskie triki, dzięki którym po nieśmiałości przed kamerą, nie pozostanie śladu. Pytanie tylko, czy dwie gwiazdy w jednym małżeństwie, to nie przypadkiem o jedną za dużo?

Autor: MC

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 28.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również