szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kate Rozz wygryzie Joannę Krupę?

KATE ROZZ za Joanną Krupę! Kate Rozz zastąpi Joannę Krupę w TOP MODEL! Sprawdź dlaczego! Czy to koniec kariery Joanny Krupy w polskiej TV?

Joanna Krupa pakuje walizki! Modelka wraca do USA. Prawdopodobnie nie pojawi się już w kolejnej edycji programu TVN Top Model. Sprawdź kto zastąpi Joannę Krupę w roli jurorki w popularnym show!

Tagi: Joanna Krupa, joanna krupa jurorka, joanna krupa modelka, joanna krupa top model, joanna krupa top model 3, joanna krupa wyrzycona z tvn, kate rozz, kate rozz w top model, kate rozz za joannę krupę, top model

KATE ROZZ za Joanną Krupę! Kate Rozz zastąpi Joannę Krupę w TOP MODEL! Sprawdź dlaczego! Czy to koniec kariery Joanny Krupy w polskiej TV?

Joanna Krupa poświeci się teraz wyłącznie przygotowaniom do swojego ślubu?

fot: facebook.com/joannakrupafanpage

Joanna Krupa zniknie z TVN! Modelka prawdopodobnie nie będzie już jurorką programu Top Model. Krupa wraca do USA i po finale trzeciej edycji popularnego show, gwiazda może zupełnie poświęcić się przygotowaniom do swojego ślubu. Za kulisami słychać plotki, że modelka nie zamierza już prowadzić kolejnych serii programu.

Nieoficjalnie mówi się, że producenci Top Model nie są zadowoleni ze współpracy z Joanną Krupą. Stała się mało atrakcyjna dla widzów, za dobrze zaczęła mówić po polsku. Straciła swój urok Dżołany z pierwszej serii. W dodatku kosztowała zbyt dużo. Nie przekładało się to na oglądalność. Nowego kontraktu więc nie będzie - zdradza Super Expressowi osoba, która pracuje przy programie.

Pogłosek nie komentuje sama zainteresowana. Joanna potwierdza tylko, że w najbliższym czasie w Polsce jej nie zobaczymy: Nie zabawię długo w Polsce, za chwilę uciekam. W przyszłym tygodniu mam ślub, ostatnie przymiarki sukni i wieczór panieński - zdradza Krupa.

Super Express spekuluje, że Joannę za zastąpić Kate Rozz! Kilka lat temu była modelką. W przeszłości startowała też do prowadzenia The Voice of Poland. Nie sprawdziła się jednak na próbach. W przypadku Top Model może być jej łatwiej, bo oprócz finału nie ma tam odcinków na żywo.

Autor: ko

Zdjęcia: facebook.com/joannakrupafanpage

Publikacja: 07.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również