szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czy Wojciech Fibak ułatwił karierę Kate Rozz i innym kobietom?

KATE ROZZ. Zawdzięcza karierę Wojciechowi FIBAKOWI?

Czy Wojciech Fibak pomógł ułożyć życie i sprawy zawodowe Kate Rozz, czyli wcześniej Katarzynie Gwizdale? Jeszcze nie umilkła afera, w której  pierwsze skrzypce grała córka gitarzysty Lady Pank, Joanna B., a już mamy kolejną. Tym razem w roli głównej występuje najlepszy polski tenista w historii, Wojciech Fibak. Okazuje się, że były sportowiec nie zawsze grał czysto. Czy ułatwił karierę słynnej Kate Rozz?

Tagi: fibak afera, Jean Manuel Rozan, katarzyna gwizdała, kate rozz, Olga Sieniawska, Wojciech Fibak, wojciech fibak katarzyna gwizdała, wojciech fibak kate rozz, wojciech fibak modelki, wojciech fibal prostytutki

KATE ROZZ. Zawdzięcza karierę Wojciechowi FIBAKOWI?

Kate Rozz na pokazie kolekcji Macieja Zienia

fot: WBF

Czy ślub i kariera Kate Rozz we Francji, to sytuacja ustawiona przez słynnego tenisistę Wojciecha Fibaka? Wszystko wskazuje na to, że polskim światem celebrytów wstrząśnie kolejna afera związana z wysyłaniem młodych kobiet do pracy za granicą. Wszystko przez prowokację i artykuł w najnowszym numerze tygodnika Wprost.

W pułapkę dał się złapać polski sportowiec i koneser sztuki, Wojciech Fibak, który uległ prowokacji dziennikarskiej i postanowił pomóc - młodym, atrakcyjnym, podstawionym przez dziennikarzy paniom - znaleźć wysoko postawionego, starszego i szanowanego partnera. Kiedy wyszło na jaw, że to dziennikarska prowokacja, sportowiec próbował się tłumaczyć i jednocześnie zablokować artykuł: To funkcjonuje bardziej na zasadach przyjaźni. Ja ustawiam ludzi mądrze. To nie jest tak, że wszystko jest ustalone. Moi znajomi nie nadają się do czegoś takiego, to są ludzie z klasą. X jest genialny, bo on kontynuuje takie znajomości, to może być dla ciebie na jakieś dwa, trzy lata. On ci pomoże w jakichś rzeczach, kosztach studiów, opłatach za telefon. Niejako na potwierdzenie swoich słów, Fibak podał przykład byłej żony Piotra Adamczyka, Kate Rozz, wcześniej znanej jako Katarzyna Gwizdała: Ja poznałem Kasię Gwizdałę z tym jej poprzednim Francuzem. Wiesz, ja mam takich przykładów ze 30, jak nie więcej. Nic z tego nie chcę, ja żyję w przyjaźni z tymi osobami.

Póki co, Fibakowi nie udało się skłonić do współpracy redaktora naczelnego Wprost i relacja z prowokacji się ukazała. Czy w polskim świecie celebrytów wybuchnie kolejna afera i oprócz Kate Rozz padną kolejne nazwiska?

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 03.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Kate Rozz w kolorowej kurtce na imprezie Dody. Hit czy kit?
Kate Rozz w kolorowej kurtce na ...

Kate Rozz pojawiła się premierze nowego DVD Dody. Jej stylizacja - kolorowa kurtka typu bomber i ołówkowa spódnica zdecydowanie się wyróżniała! Podoba Ci się stylizacja Kate czy uważasz, że to kit?

KATE ROZZ i jej niekończące się wakacje. Najpierw Brazylia, teraz Francja!
KATE ROZZ i jej niekończące się ...

Kate Rozz popularność zyskała za sprawą ślubu z Piotrem Adamczykiem. Aktualnie celebrytka podróżuje po świecie, a na swoim instagramowym koncie prezentuje kolejne zdjęcia. Najpierw Brazylia, teraz narty we Francji - to się nazywa ...