szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Katie Holmes wybrana najseksowniejszą kobietą ostatnich 100 lat

KATIE HOLMES najseksowniejszą kobietą stulecia według GQ!


Tom Cruise na pewno pluje sobie w brodę, że pozwolił odejść swojej pięknej żonie. Czytelnicy magazynu GQ nie mieli wątpliwości: Katie Holmes kręci facetów jak mało kto! A przynajmniej tak było 13 lat temu…

Tagi: beyobce, córka toma cruise, jessica alba, jessica biel, katie holmes, magazyn GQ, najseksowniejsza kobieta stulecia, nicole kidman, piękne kobiety, scjentologia, seksowne kobiety, suri cruise, tom cruise, tom cruise rozwód

KATIE HOLMES najseksowniejszą kobietą stulecia według GQ!


Katie Holmes od czasu rozwodu z Tomem Cruisem jest cały czas na fali!

fot: BULLS

Choć sztuka z Katie Holmes zeszła już z afisza, a jej kreacja nie rzuciła widzów na kolana, Katie po rozstaniu z Tomem Cruisem kwitnie. Czytelnicy znanego magazynu dla panów docenili ją nie za jej świetną formę po rozwodzie, a za rozbieraną rolę, którą grała... 13 lat temu w filmie Dotyk przeznaczenia.

Jak redaktorzy uzasadnili swój wybór? Wciąż tak samo uroczo przechyla głowę, wzrusza ramionami i przygryza dolną wargę jak Joey, ale gdy zdejmuje top... Na liście magazynu znalazły się także Beyonce (jako "najgorętsza żona"), Jennifer Aniston ("druga najseksowniejsza dziewczyna każdego rankingu") oraz Jessica Alba, Jessica Simpson, Jessica Biel i zanana z serialu filmu Mad Man Jessica Pare (jako "najseksowniejsza Jessica").

Miejmy nadzieję, że Katie wkrótce zagra w jakimś filmie, który przyćmi jej dawne dokonania. Na razie wiadomo, że aktorka szuka dla siebie roli w serialu, by mieć uregulowany tryb życia i móc spędzać jak najwięcej czasu z małą Suri.

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 17.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
KATIE HOLMES będzie palić staniki?
KATIE HOLMES będzie palić staniki?

Kiedy Katie Holmes rzuciła Toma Cruise'a i scjentologów, rozpoczęła nowy rozdział w swoim życiu. Aktorka, która przez całe lata była znana głównie jako żona swego męża, szuka inspiracji u feministek!