szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Katy Perry będzie pomagać dzieciom w ramach UNICEF

KATY PERRY Ambasadorką Dobrej Woli UNICEF. Amerykańska gwiazda będzie działać na rzecz dzieci!

Katy Perry została wybrana Ambasadorką Dobrej Woli UNICEF. Katy Perry będzie pomagać najbardziej potrzebującym dzieciom i młodzieży. Wokalistka jest ulubioną gwiazdą młodego pokolenia, stąd też wybór jej na stanowisko ambasadorki UNICEF. Dowiedz się co Katy Perry sądzi o swojej nowej roli.

Tagi: katy perry, katy perry ambasadorką dobrej woli, katy perry ambasadroką unicef, katy perry działalność charytatywna, katy perry pomoc dzieciom, katy perry unicef

KATY PERRY Ambasadorką Dobrej Woli UNICEF. Amerykańska gwiazda będzie działać na rzecz dzieci!

Katy Perry na gali UNICEF

fot: BULLS

Katy Perry została ogłoszona ambasadorką UNICEF. Organizacja uznała, że Perry będzie idealną osobą na stanowisku Ambasadorki Dobrej Woli. Wokalistka jest uwielbiana przez dzieci oraz nastolatki, więc można uznać, że był to strzał w dziesiątkę!

Wybór amerykańskiej gwiazdy komentuje dyrektor UNICEF, Anthony Lake. - Katy Perry już jest mistrzem dla dzieci, teraz czekamy na jej 'ryk' (najnowszy singiel Katy nosi tytuł 'Roar', czyli 'Ryk') w imieniu dzieci dla UNICEF. Jesteśmy zaszczyceni, że dołączyła do nas jako Ambasadorka Dobrej Woli. Liczymy, że jej niezwykły głos pozwoli wzmocnić wołania dzieci i młodych ludzi na całym świecie. - powiedział szef organizacji.

Zobacz też: Victoria i David Beckham pomagają Filipinom! Para wysyła swoje rzeczy ofiarom huraganu >>>

Wokalistka na początku tego roku odbyła podróż na Madagaskar, gdzie na własne oczy zobaczyła jak wygląda pomoc najbardziej potrzebującym. Gwiazda nie ukrywa, że zrobiło to na niej wielkie wrażenie i sprawiło, że uwierzyła, że może coś zmienić w nowej roli. - Wierzę, że młodzi ludzie z naszą pomocą mają moc, aby zmienić swoje życie. Dołączyłam do UNICEFu jako Ambasador Dobrej Woli i obiecuję zrobić wszystko, aby pomóc dzieciom i młodzieży, które mimo iż pochodzą z różnych środowisk, chcą tego samego - lepszej przyszłości. - wyznała Katy Perry.

Autorka hitu Roar nie jest jedyną gwiazdą, która chce pomagać potrzebującym. W działalność charytatywną od wielu lat włączają się m.in. David Beckham, Mia Farrow, Madonna czy Charlize Theron.

Trzymamy kciuki za Katy Perry i życzymy, aby udało jej się zmienić otaczający nas świat!

Autor: kobi

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 04.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również