szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Katy Perry i John Mayer zerwali drugi raz

KATY PERRY i John Mayer rozstali się ponownie! O co poszło?

Katy Perry i John Mayer znowu się rozstali! Za pierwszym razem przyczyny były jasne: John był niepoprawnym kobieciarzem. Perry przedstawiła go nawet swoim rodzicom. Nie udało się. Powrót nie był dobrym pomysłem. O co poszło teraz?

Tagi: katy perry, katy perry john mayer, katy perry rozstała się z mayerem, katy perry rozstanie, Katy Perry wide awake

KATY PERRY i John Mayer rozstali się ponownie! O co poszło?

Katy Perry i John Mayer - czy tym razem do trzech razy sztuka?

fot: BULLS

Katy Perry znowu jest singielką! Znajomi piosenkarki nie mają wątpliwości: w jej związku z Johnem Mayerem coś psuło się już od dłuższego czasu. Katy wyglądała na nieszczęśliwą – zdradził jeden z jej znajomych. Robiła dobrą minę do złej gry, ale chyba nikogo nie udało jej się oszukać. Inny kumpel Katy wyznał: Ostatnio nie wspominała o Johnie. Jakby przestał istnieć. Podobno kłopoty pary zaczęły się podczas wakacji, na które zakochani udali się na początku marca 2013.

Po powrocie do Los Angeles prawie nie spędzali ze sobą czasu. W dzień Św. Patryka autorka hitu Fireworks posłużyła się cytatem z piosenki Daughter. Umieściła go na Twitterze: Tak bardzo cię pragnę, nienawidzę cię z całego serca. Nienawidzę cię! Choć deklaracja Perry wydaje się być dość klarowna, widać, że John wciąż budzi w niej spore emocje.

Jak myślicie? Wrócą do siebie po raz trzeci?

Zobacz: Katy Perry - Wide Awake:
Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 21.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również